• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Berači kukuruza

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Skuplje jesu ali vrijede te novce no opet ponavljam nutarnja rupa mora biti elipsa a ne okrugla to dobro pazi kad kupuješ .
 

imbra12

Novi član
Tu od
28 Tra 2011
Poruka
15
Pozdrav.Dal netko zna dali su dobri kombajni preradeni od Zmaja 161,162 na berac kukuruza?Imaju li kakve mane?Ako netko zna hvala mu na odgovoru!
 

koka

Novi član
Tu od
17 Kol 2014
Poruka
5
Pozdrav, u potražnji sam za samohodnim beračom, znate li možda neke stranice ili oglasnike u kojem bi se mogli pronaći... Već sam pretražio plavi oglasnik i njuškalo, al nije bilo od pomoći.. Pa rekoh, da se vama obratim, možda vi znate neku dobru stranicu ili znate nekog tko prodaje. (U obzir dolazi i uvoz iz EU). Hvala na pomoći
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Ima jedan moj kolega cetveroredni, mislim da je rekao da bi ga prodavao, trebao bi ga pitati pa da znam tocno.
Berac je marke Bearn, onaj sto kipa odozada u prikolice..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
kakav je zahvat izmjeniti semeringe na getribi na tornadu 40?

Ako misliš na onu getribu gdje se uvlači kukuruz (pogoni rakete) največi je posao skinuti ju i staviti jer moraš sve raskopati da dojdeš do getribe a ostalo po uputstvu. Dva puta sam ju skidao. Provjeri odma dali se ležaji okreču u kučištu i tamo oko te getribe oče popucati.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ako misliš na onu getribu gdje se uvlači kukuruz (pogoni rakete) največi je posao skinuti ju i staviti jer moraš sve raskopati da dojdeš do getribe a ostalo po uputstvu. Dva puta sam ju skidao. Provjeri odma dali se ležaji okreču u kučištu i tamo oko te getribe oče popucati.

ne to, to je suho, nego baš getribu ( kutiju u čemu su prijenosi) ono u što ulazi kardanska cijev, tu flisa i živcira me.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Jel berač ima tarup?

Ima, ovo je taj berac:

Ovo je slika sa starim gumama, ovim zadnjima, sad ima nove obadvije..

Ako hoces mogu pitati kolegu jel jos prodaje i koja je cijena..
Meni je brao 10 god s njim i zadovoljan sam bio..


A za ostale pitanje, gdje ima za kupiti nozeva za frezu za jednoredni sip?
 

ZLAJO

Novi član
Tu od
13 Sij 2013
Poruka
4
pozdrav društvo ja imam sip 35 i prezadovoljan sam imam ga več 8 godina promjenio sam mu rakete i gume na valjcima a najviše se mora pazit na kardan kakav stavljamo na berač ja imam kvačilo kardan kad dođe do opterečenja berač automatski staje i nemože ništa da pukne na njemu mnogi ljudi koriste običan kardan pa svake godine osovine im pucaju
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
ZLAJO, koliko onih prstica imas na svakom metalnom valjku, znaci onih malih kandzica koje nacmu ljustinu klipa?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
E da, zaboravio sam napomenuti, glede noževa za frezu u Autopoljostroju imaju s oba dvije strane oštiricu, ti su oko 33 kn
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
A kakve su gume? Originalne SIP-ove dugačke ili rezano iz autoguma?
Jel to po valjku ili za sva tri?
 

Najnoviji postovi

Na vrh