• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Berači kukuruza

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
250 Kn po valjku ja ih moram skinuti i onda covjek zamjeni gume.A sad ja mislim da su sipove one kratke gume malene
 

koka

Novi član
Tu od
17 Kol 2014
Poruka
5
Ivan Kc, imaš u Budančevici trgovinu Zmaj Komerc... nisam siguran jel imaju i za SIP, evo ti broj pa možeš provjeriti 048-816 447
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Ja sam imao pravljene od guma i bile su dobre prve god dok se nisu malo poderale i onda prestanu hvatati perušinu. Pretvrde su. Prije 2 god stavljene gume kupljene u autopoljostroju, prstenovi, i za sad su dobre ali su i dosta mekanije od originalnih a pogotovo od pravljenih od auto guma
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Ivan Kc, imaš u Budančevici trgovinu Zmaj Komerc... nisam siguran jel imaju i za SIP, evo ti broj pa možeš provjeriti 048-816 447

E da, za to sam i zaboravil, pa stanujem par km dalje od te trgovine, budem bas tam otisel pitati za te nozeve, a treba mi i par lagera i jos neke sitnice..
 

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
Pozdrav ljudi! Dal mi neko moze reci,planiram zamjeniti gume na valjcima, sad imam one duge gume a sad sam nabavio one uske gume ili "prstenove" pa me zanima prilikom montaze tih uskih guma dal se moraju poklapati utori ili ih stavljati da se utori ne poklapaju!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Ne moraju. Imaju li hume zub za kajlu ili ne?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
A kakve su gume? Originalne SIP-ove dugačke ili rezano iz autoguma?
Jel to po valjku ili za sva tri?
Ima li neko sliku tih rezanih iz auto guma , baš me zanima kako izgledaju
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Isto kao na stroju, komušaču za kukuruz, ako si to prije videl negdje.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,117
pozdrav
imam jedno pitanje
kako se kreću cijene uslužnog branja kukuruza sa jednorednim vučenim beračem kukuruza
da li ide cijena prema površini,ili na sat,ili prema količini ubranog kukuruza?
unaprijed hvala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Isto kao na stroju, komušaču za kukuruz, ako si to prije videl negdje.
Viđao sam ali nebih rekao da su od auto gume , zato te i pitam
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Ili od autoguma ili od guma sa transportera, s platnima.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Od autoguma se koristi samo gazeči sloj alat za tkz zvijezdu se lako napravi samo kaj štancanje dugo traje no guma se nađe pa na kraju (ne računajuči vrijeme) ispadne jeftino .
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Tri lijeva i šest desnih, ili obrnuto sasvim isto. bitno je da su tri različita od ovih šest.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Pozdrav! Ljudi, molio bih nekog vlasnika berača SIP EKO 3500 za malo dobre volje da mi poslika natezac onog debelog lanca koji pogoni reduktor hedera. Ali kompletni natezac. Hvalaa...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Gdje bi bilo za kupiti ove gume za lopatice koje guraju klipove na valjke, ali ne pojedinacno, nego bi ja kupil gumu u cjelosti pa bi sam izrezival kak bi mi trebalo?
I koliko bi ta svaka gumena lopatica morala biti dugacka, da pritisce klip, ali da ga ne pritisce prejako?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
za berače imaš sve kaj ti treba u Zmaj-u u Budančevici, kod Vuka u Đurđevcu i u AGM-u Virje.a visina ti se poštelava na nosaču izvana...
 

Najnoviji postovi

Na vrh