• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Berba kukuruza 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
dali ste počeli sa berbom kukuruza

kod mene su neki krenuli koji imaju, ranije hibride, ja ne vejerujem da ću išta moći brati prije kraja mjeseca. Još nisam ništa ni silirao.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod na ssam tek vidio da je prekjučer jedan probao brati,i to je bilo bolje rečeno za probu branje..neke ranije sorte i koje su rano sijane neki več mogu iči brat,ali praa berba kreče krajem mjeseca...možda i mi odemo drugi tjedan probat par redova da vidimo kak se bude pokazala kukuruza,i kaj bu berač rekel,bolje nek sam prije nekaj vrisne,nego usred sezone da ga šarafimo...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Znaš kak se veli nek izdrži još ovu sezoni i tak svake godine , kod mene još nitko ni je bral mi tek siliramo .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ima li tko kakve konkretnije informacije o otkupu mokrog kukuruza? navodno da švabe već uzimaju uzorke za test na mikotoksine,kukuruz sa tridesetak posto vlage se plača oko 60lp. otkup ide preko Ambasadora u mom kraju.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma kakva berba, mi tek za 10-15 dana budemo silirali, sve je još zelenoooo :)
 

Marin4712

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
56
Kod mene još nitko nije brao, ja ću brati krajem mjeseca ili početkom 10 mjeseca :(rofl):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
evo ako se sjetim ,sutra odem poslikati kakve su kod nas kuruze,gotovo več zrel,zelenog lišča niti nema opče na lošiji zemlji,a na dobroj je još sve zeleno....
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Stabljika zelena, ali klip nije, malo je i prezrel za silažu klip
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
neki su već pobrali oko nas, ali mislim da će ovi pričekat još dosta. rano je još. ovi su dosta zeleni, ali zadovoljni smo viđenim. imam na još jednom mjestu, dosta žući od ovih, ali je ova parcela uvijek mokra, ima žmirak na sredini i okružena s tri strane s kanalima:




 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
Kod mene krenula berba jutros, evo dvije slike dok sam čekao prikolice!
u1qq.jpg
[/URL][/IMG]

ildd.jpg
[/URL][/IMG]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh