• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Citiraj:
Prvotno napisano od cabage
Ima u Masservice Vrbovec, mislim nekih 420 ili 430 rupa
Hvala budem nazvao danas da čujem!!
Evo nazvao, kaže ima od 465 rupa.
poz.


Evo pa zovi.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ne zezaj Cabage ;) Puno si ti pridonjeo ovom forumu i povrćarstvu. Maloprije sam čitao početke teme paprike, puno si meni i drugima pomogao, nije ti bilo teško odgovarati na pitanja. Hvala i poz.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Ne zezaj Cabage ;) Puno si ti pridonjeo ovom forumu i povrćarstvu. Maloprije sam čitao početke teme paprike, puno si meni i drugima pomogao, nije ti bilo teško odgovarati na pitanja. Hvala i poz.

Naravno. A vidi tebe, nećeš ni da kažeš koju papriku si kupio :mrgreen::axe:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ništa novo, već je to Cabage prije dvije godine probao. Ja tek nagodinu pa ću slikati i pisati :)
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Ma nema veze. Ne da mi se kopati po topicu. Ionako ću od ajvaruša saditi ove živičarske :mrgreen:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Fala lijepo :mrgreen: To kod nas prolazi isto k'o i prase u UAE.:mrgreen:

A što si neki tebi nikako da se ugodi sad si popljuvo one pumpice za čeg već služe jebote jesi vidio kolko to košta moš se grijat pet godina, sad bi čovjeku papriku prerezo popola e Denis.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
A što si neki tebi nikako da se ugodi sad si popljuvo one pumpice za čeg već služe jebote jesi vidio kolko to košta moš se grijat pet godina, sad bi čovjeku papriku prerezo popola e Denis.

Ako ne znaš šta valja, znaš šta je otimanje para (stara Kineska poslovica)

Papriku uzduž :mrgreen:

Imao sam i ja lijepih primjeraka (rariteta) za izložbu, al' samo za izložbu :mrgreen:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ako ne znaš šta valja, znaš šta je otimanje para (stara Kineska poslovica)

Papriku uzduž :mrgreen:

Imao sam i ja lijepih primjeraka (rariteta) za izložbu, al' samo za izložbu :mrgreen:

Moja baba je uvjek govorila "Ako neznaš šta valja znaš šta je skupo" E al to je bilo u ona neka vremena.

Znaš šta kolka je paprika mogo bi i salatu napravit i još dosta ostane.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Moja baba je uvjek govorila "Ako neznaš šta valja znaš šta je skupo" E al to je bilo u ona neka vremena.

Znaš šta moj stari kaže; "bio je i moj ćaća pa ga više nema"


Sad doznaš šta je skupo tek kad te nategnu. :mrgreen::rolfer: E, ne'š mene sine :mrgreen:

Kupila moja stara jednom neku glupost na tv-shopu. Od tad se ljudi natovarili ko muva na g... Svaki drugi dan telefon skače po stolu k'o da služi za bušenje betona. Kažem ja njoj; "ma pošalji ih u p..m... il' ću im se ja idući put javiti"
Evo kod nas je trenutno aktuelna i Aronija. Liječi trista bolesti, jača dvijesta imuniteta, samo što još ne priča. Baš me interesovalo šta će biti slijedeće boslije Brusilice, 'oć reći Brusnice.:mrgreen:


edit: naravno, iza svega se krije jaka marketinška fora. Tip koji ima matični zasad je svijesno krenuo sa jakom promocijom, šutio i uložio pare u zasad. Kad je isti stasao za razmnožavanje i proizvodnju uzoraka, onda je uložio pare, trud, vrijeme .... u promociju. Poslije toga je našao kooperante koji su od njega dobili garantovani otkup uz uslov da u kooperaciji kupe tehnologiju koja košta tri puta više od prvog prinosa očekivanog za tri godine..........:mrgreen::rolleyess::mrgreen: ostalo se nadzire ...

a, da zaboravio sam. Bili su i organizovani dani Aronije :prayer: (prelijepe djevojke u narodnim nošnjama, pletene korpe, seljačka idila). dani Aronije, a prva berba :scratch:scratch
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Seva,daj pitaj ti ove naše kompiče što neće da ti kažu koja je ono paprika u kanti-jel to možda Aristocrata,ili kriju informaciju ko zmija noge.
Malo sam zločesta,ali samo se pokušavam ubaciti u igru.:mrgreen:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Seva,daj pitaj ti ove naše kompiče što neće da ti kažu koja je ono paprika u kanti-jel to možda Aristocrata,ili kriju informaciju ko zmija noge.
Malo sam zločesta,ali samo se pokušavam ubaciti u igru.:mrgreen:


To ti se kaže ovako "O johabnica" pitaj tamo onoga sa slike on će sve da ti kaže dobar neki čovjek a tek mudar.

Evo sad vidim da nema ništa osim slike a i jes neki ružan:lol::lol:
 

seva

Član
Tu od
8 Tra 2010
Poruka
234
Seva,daj pitaj ti ove naše kompiče što neće da ti kažu koja je ono paprika u kanti-jel to možda Aristocrata,ili kriju informaciju ko zmija noge.
Malo sam zločesta,ali samo se pokušavam ubaciti u igru.:mrgreen:

Pa ja sam na ovom forumu skoro 3 godine,pročitao sam svaki post (čak i ono što me ne zanima)..znam ja čija je to paprika i koja je....al sad ni ja neću da vam kažem.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
He he, jeste ludi ;) Kanta je Arcano ;) Ali nije ta paprika koju sam kupio. Jednu drugu imao ju je Cabage u testu možda i više od toga. Poz
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
He he, jeste ludi ;) Kanta je Arcano ;) Ali nije ta paprika koju sam kupio. Jednu drugu imao ju je Cabage u testu možda i više od toga. Poz




Je je imao je i contesu a ova kanta je babura malo da se razbije monotonija.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ste zločesti i tajnoviti i mistični i zakrabuljeni,ko da su blizu maškare,a nisu.:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh