• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da -firma manja - hala velika.Odkud im para za lokaciju i firmu -hm.Ma oni su godinama radili kod kuće u Varaždinu,tamo u kvartu blizu ATP -a,ja sam još pred desetak i više gdina tamo uzimala vrečice,pa zaradili ljudi za ozbiljan posao.Svi mi povrčari kod njih uzimamo što trebamo - cijenom su povoljni,a za veće količine možeš tražiti popust.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Ljudovi jel ima vjetra? Kod mene užaš i strava od košave, 3 dana će puhati 10m/s, o olujnim naletima ne moram ni pričati. Jedan plastenik je već poderan po pola baš u tom je salata, molim Boga da ne pokida one gdje je rasad jer je temp ispod 0.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ljudovi jel ima vjetra? Kod mene užaš i strava od košave, 3 dana će puhati 10m/s, o olujnim naletima ne moram ni pričati. Jedan plastenik je već poderan po pola baš u tom je salata, molim Boga da ne pokida one gdje je rasad jer je temp ispod 0.

Čudno, kod nas do 5 m/s i tako će i ostati kaže. No podravina je dobila najviše snijega. Ima ga još nekih 25 cm kod mene i to mi tak odgovara da je milina.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
@Samko.. želim ti sreću s plastenikom,, upravo sam vidio na TV što se dešava kod tebe..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nečekaj,prebaci preko plastenika konope da malo ustabile foliju.Onakav kakav smo nekada imali za sušenje rublja - nije skup,a pomoči će puno.
 
I

ivan90

Guest
Imam jedno pitanje?

sta trebam imati da otvorim opg i sta ulazi u ne sustav pdv-a? ako se bavim samo povrćem i koliko je mjesecna naknada za mirovinski i ostale stvar?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zemljice upisane u arkod u svome vlasništvu ili u najmu na ugovor potvrđenom kod javnog bilježnika.Doprinosi za mirovinsko i zdravstveno su petsto kuna mjesečno.
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
dali je neko koristio Masterovu grijalicu na otpadno ulje u plasteniku djeluje interesantno za razmišljanje
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
motorno ulje od mjenjaća, hidraulika ,raznih auta i ostalo

Koliko sam ja informiran,to je zakonom zabranjeno već neko vrijeme...takve stvari se moraju zbrinjavati na druge nacine,a ne lozenjem...
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
Gdje bi stigli kad bi sve propise ispoštovali, i stare kontejnere i malč foliju treba ekološki zbrinit a kad lokalnim komunalcima iznesem neće da voze, nabijem ih na onu stvar, e onda uzmeš stvar u svoje ruke pa sve to zapališ nedjeljom kad nema komulanog redara i ostalih gulikoža. :fiery::fiery::fiery::fiery:
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
ima jedna firma koja prodaje te peći ali su dosta skupe ,ćuo sam da staro ulje koriste u Dalmaciji i da su peći iz Italije ako netko nešto zna neka napiše
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
ma to svaki bolji šlosar napravi...ulje kaplje pomalo s vrha peći, i izgara u pepeljari, uz neki mali ventilator da to brže gori...i jedan veći ventilator da topli zrak ispuhuje od peći...
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
kolega Darijus odeš na auto otpad uzmeš toćkove karoseriju motor i složiš auto ----to ti je jednostavno sjedneš i vozi
 

Najnoviji postovi

Na vrh