• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bla bla svaštara

povrtlar1990

Član
Tu od
11 Kol 2014
Poruka
79
Jel netko koristi akumulatorsku lednu prskalicu i jel valja to te koliko se može prskati sa jednim punjenjem?
konkretno mislim uzeti fuxtec FX-AD18 ?
koje modele vi imate?
pozzz
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Mogao bih se kladiti da koliko nas sada prca ova kiša i loše vrijeme, toliko će nas paliti srpanj i kolovoz.
 

klint1

Član
Tu od
17 Lip 2015
Poruka
57
Samo nek sad pada.A kad poćne palit nek pali od 5og do 11og mjeseca.Da mi se konaćno bunar od 5 000€ isplati.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
To ti je dugoročna investicija pa će se kad tad isplatiti.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
eto vidiš , oni koji su investirali u bunar također gledaju u nebo , nekom se smrkne -drugom svane
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Danas napunjeni plastenici za rasad. Ukupno 3800 kontejnera koječega, do sada je iz njih izašlo 1000 kontejnera salate
http://




No već u utorak izlazi kupus, brokula, salata van, bit će mjesta za nove, hihi.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Kaže teško salatu sijati,malo sjeme,nisi ti probao maslačak sijati,uzmeš onaj krug pahuljice i paziš da vjetar ne otpuhne i pincetom čupaš jedan po jedan i siješ, da vidiš posla i zajebancije,ali neka,bit će radića :icon_pidu:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
zakaj siješ radić? (maslačak)

...mislim, znam da se jede na salatu, al to smo uvijek brali po krtarovinama...samoniklo....
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Ma zaj....se,danas sam ga nabrao i pravio na salatu pa reko tko bi to sijao hahaha.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
sad već cvate pa je pun mliječi...gorak...
najbolji je tam negdje krajem veljače, onda samo klizi...ovaj grebe!:p:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Ma jedem ga ja već dva tjedna,meni je to delicija. A i kad je gorak dobar je,a zdrav do neba, još uz koji komad mesa :biggrin:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
Ja sam više tip za salatu sijanicu...onu od četiri pera, tzv. baby salatu...pojedem je ko krava trave...naravno, danas uz soma...:icon_mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Bubamarac,dobro si rekao,SKORO ko janjetina.:icon_mrgreen:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
Mtd-ejac, on misli na pravu blitvu, a ne onu koja se u tvom kraju zove blitvom...:icon_cool:
moja punica me puno naučila vašeg jezika...:icon_rofl:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Pa i mi sijemo blitvu,ona kaj ide uz ribu petkom,i onu stočnu. :Kiss:
 

Najnoviji postovi

Na vrh