• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bobo

B

Bobo

Guest
Kod nas cika policajac zaustavlja, ciko u mantilu gleda uzorke, a tu je prisutan i carinik?!?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Bobo kaže:
Kod nas cika policajac zaustavlja, ciko u mantilu gleda uzorke, a tu je prisutan i carinik?!?
Carinik za svaki slucaj da usporedi brojeve sasije na vozilu i u papirima :)
 
B

Bobo

Guest
Dugo se nije ovdje pisalo, pa da malo pocistimo paucinu ;)

Ovih dana smo otac i ja obilazili vocnjak:

Obrisan neispravan link.

Prva krosnja :D :
Obrisan neispravan link.

Najveca jednogodisnja mladica :shock:
Obrisan neispravan link.



Takodjer sam ovih dana "vrcao med" kako to neki vole nazivati, uz pomoc nikog drugog nego Cika Mate:
Obrisan neispravan link.

Utovarivac RIKO Ribnica koji je prije bio noseni, pa je stavljan na sasiju od TAM kamiona koje se uvinula, i napokon na krutoj sasiji:
Obrisan neispravan link.

Ekipa u "govnima do frla":
Obrisan neispravan link.

Iz drugog kuta:
Obrisan neispravan link.

Iz treceg kuta:
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Marko355 kaže:
Zbog ečga si okrenio prednje točkove?

Zato jer se puno puno manje trose gume na taj nacin... nisam vjerovao dok nisam probao. Okrecem ih normalno samo u sjetvi, jer mi tamo vise treba grip, po asfaltu ga ganjam cjelo ljeto i gume doslovce nestaju. Pronasao na internetu podatak da se manje trose gume kad su naopako stavljene i ne bi vjerovo dok se sam ne uvjeris... brze se vrte od zadnjih, mala dodirna povrsina, i gume odose. najveci problem kod uskih guma je taj sto se najprije naslanjaju na sredinu, a rubove zvace. kad se ovako namontiraju gume, vise na rubove nasjeda, i ne zvace sredinu, tako da se ravnomjernije trose, a kad zatreba, vuku svejedno...
 
Č

Čerevec

Guest
Pozdrav
Vidim imaš onu malu prikolicu za gnoj. To je stroj za brdovite terene. Imam i ja takvu tehnostrojevu koju bi rado prodal, jer mi je premala. Kod tebe ima dosta vočara pa ako znaš nekog kome treba, tu sam.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Bobo,što posadi voćnjak u ravnici a imaš onih brda koje su ti oranica.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jd4755 kaže:
Bobo,što posadi voćnjak u ravnici a imaš onih brda koje su ti oranica.
Ne pitaj , vidiš da okrece gume na IMT-u ..ako da neko suvislo objašnjenje tipa voli dobar pogled na požešku kotlinu kad ore nizbrdo ,ugušit cu se od smjeha ...ne zamjeri bobo, to prica piva ne ja
 
Č

Čugi

Guest
Bolje i potegne u rikverc po takvom blatu sa okrenutim prednjim gumama.
 
B

Bobo

Guest
Vocnjak je posadjen tamo na ravnom, jer ona grbava zemlja jos nije bila nasa... U dogledno vrijeme je plan kupiti jos zemlje na ravnom, a na ono grbavo cudo od njive posadit jos orasa, visnje, ili neki drugi vrag... No to se jos ni ne planira da ce se skoro dogoditi...
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
bobo
ovaj što natovara govna nekeko mi je poznat zato te pitam koji je to tip,a stvarno što se tiče to si mogo stavit i uz teme o stajnjaku pa da malo vide kako se kod nas živi i radi (mislim na utovarivač)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:


Sta se ti kesis? :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa ovaj kaj natovara gnoj, pardon, vrca med :lol: , pak jel to nije Čika Mato :scratch :scratch :scratch , mislim fora mi je kaj pita za sebe ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
Ah, to...

Pa je, to je cika Mato, ali kako on sam kaze da je LUD, ZBUNJEN, a ponekad i NORMALAN... ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Drago mi je vidjeti da si forumaši pomažu, treba raditi, a ne... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Drago mi je vidjeti da si forumaši pomažu, treba raditi, a ne... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Igrom slucaja forumasi... Mislim da je bolje napisati PRIJATELJI, LJUDI, SELJACI, SUSJEDI... Forumasi mi nekako dolazi iza svega ovog :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma jasno da prijatelji i susjedi prije svega, nečeš ić pomoči nekome kog ne možeš živog da ga vidiš!!!! :mrgreen:
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
IMT 549 je stvarno dobar ja sam svoj uzeo prije 7 god.
u Virovitici a nisam znao da tamo ima i novih duplaka jer sam na kredit uzimao
ali svaka čast takav traktor može obrađivati sam oko 30-ak hektara ako je sve na ravnom
ako ga budeš prodavao reci
 

Najnoviji postovi

Na vrh