• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bobo

B

Bobo

Guest
Kako mislis, VEC?

Pa naravno da sam poceo.

Bio u nabavci svih mogucih djelova i djelica, rezervnog remenja, osovina... Jos trebam samo kupiti par metara lanca, spojnica i poluspojnica i krecem u sarafanje... Plan je da ga u narednih 10-15 dana cjelog pripremim za zetvu, pa polako cekam, a ne da 10 dana prije ne znam ni gdje mi je guzica a gdje glava...

Jos mi samo fali mali volan, a tog nema ni od korova nigdje. Sad sam jednog kolegu angazirao da potrazi, al sumnjam da ce bit uspjeha ikakvog...


Kako znas da sam poceo "servis" na kombajnu?
 
P

Poljodjelac

Guest
A pričaju ljudi,
kažu Bobo po cijele dane obilazi i šarafa oko Zmaja.
 
B

Bobo

Guest
Lazu ko psi! ;) ;)

Samo sam skinuo poluosovine s kombajna neki dan... Nista vise...
 
B

Bobo

Guest
Istina, poslo sam poruku za kosu...

A to je samo mjera opreza, jer nikad ne znas...
 
B

Bobo

Guest
Napisi mi na PP mjesto u kojem zivis, pa da vidim kad se mogu povest s bratom po nju... Ide sad cesto na teren, pa ak prolazimo blizu, da se skrenemo...

A ak nista drugo, sjedam u auto i idemo na one cevape sto sam obecao za katalog... A za kosu se lako dogovorimo.
 
P

Poljodjelac

Guest
Lako se mi dogovorimo i za kosu i za čevape,
pošalji ti meni broj mobitela i ja te nazovem sutra tokom dana da se dogovorimo.
 
B

Bobo

Guest
Moji suseljani komotno mogu otvoriti kladionicu samo s jednim ciljem:

STO CE BOBO DANAS POKIDATI?





"naceo" sam ju u berbi kukuruza (vise se ne sjecam u sto sam lupio, ali sam odbio donji dio maske) prije dva dana lupim prednjim desnim krajem haube u stup od supe i polomim cjelu desnu stranu maske. Mislim si, nova je narucena vec odavno, samo nikako da odem po nju, a trebat ce mi svjetla mozda ovih dana, pa ju necu skidati... i tako tanjuram ja i potanjuram ono malo maske sto je ostalo, i jedan far razbijem i tanjur ga presjece...

Sad i masku i farove kupovati moram, da puknem od muke... Tako mi i treba kad sam lijen i ne pazim...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
Ali znak IMT se neda samo tak polomiti :mrgreen:

Evo baš sam ja htio prokomentirati da je sam oznak ostao čitav :D :D :D :D vidi se kvaliteta :mrgreen:
Nego ak češ naručit novi znak skupa s maskom, ovaj stari mi pošalji poštom :D :D :D :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Šanana jel znaš koliko košta novi znak?

Mnogo za običan znak!!!


Bobo, pobogu, lupio u stup šupe? :roll: Ajd ak je pivo krivo, ali..
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav!
Znak je najjači...i pobednik u kreš test-u!!!
Što su ti prednje gume kontra montirane (mislim na smer vrtnje)???
I jesi li povuko ručnu... :lol: nemoj da ti se odkotrlja u nazad...na kupanje!
Pa ti tu imaš vode na pretek...sto se tiče navodnjavanja...nemaš problema! ;)
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
to iza traktora je cesta,sunce upeklo u asvalt... :scratch :scratch
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ma nešto razmišljam...

Bobo da ti nisi popizdio koliko si nezadovoljan tim IMT-om i razbio mu prednju masku s riječima ''Pič.. ti materina, ajd se sad pregrijavaj!!''?
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav!
abrkili kaže:
to iza traktora je cesta,sunce upeklo u asvalt... :scratch :scratch

Upsss...kad bolje pogledam,,,jeste! :oops:
Eeee onda ništa od zalivanja!
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh