• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bočne i stražnje STRIŽNE kose

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
oltova stražnja strižna kosa, molio bi mišljenje i iskustvo u radu sa istom ako tko zna i koja je realna cijena takve polovne, hvala
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Olt 0 bodova
Traži Gramip, jel bar ima dijelova.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Pozdrav,

Kupujem kosu stražnu strižnu, pa imam par nedoumica. Dvoumim se između BCS DUPLEX, GRAMIP TSK SUPER. Po pričama sam čuo da bi bcs trebala biti bolja i kvalitetnija. Zanima me Vaša iskustva/znanja za koju da se odlučim. Kupila bi se rabljena. Možda ima i neka bolja ?

Zanima me kako stoje s rezernim dijelovima BCS ? Naprimjer okolica Zagreba/Zagorje.
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Auto Horvat ima BCS dijelove, sad dal ima nešto bliže Zagrebu, ne znam
A kako je Gramip u stečaju, opet je upitno što je bolje gleda raspoloživosti dijelova
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Za sad sam našao ovu. Išao bih ju za vikend pogledati:

BCS duplex

Ako ima kakva informacija/savjet, na šta da obratim pažnju, bio bih veoma zahvalan.
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Pozdrav, u planu sam nabaviti strižnu kosu, obavezno da je duplex, pa sam naišao na jednu meni nepoznatog proizvodača. Molim Vaše mišljenje....
 

Prilozi

  • IMG_20190325_183240.jpg
    IMG_20190325_183240.jpg
    101.6 KB · Pregleda: 8

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Niho, raspitaj se ima li gdje dijelova. Jer ak nemreš kupiti niti običnu kosu ili prst, i da je najbolja na svijetu nebu ti od koristi.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Bolje je uzimati od poznatih proizvođača zbog dijelova,ali znaju imat licencu pa pašu dijelovi sa poznatih na neke manje poznate.
Samo ime te kosilice ne znači puno stavi još koju slikicu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
to ti je gribaldi&salvia,talijanska jako dobar stroj imao sam prvu preko 20god i kupio opet istu,kao je kod vas as dijelovima neznam ali kod mene se sve može dobiti
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Evo ovakvu imam ja i identične su,e sad dali je neka licenca ili je iza samo naljepnica nekog prodavača neznam uglavnom ja na staroj nisam mijenjao ništa osim ležaja na velikoj remenici,aprije 20god sam kupio rabljenu tako da je još starija.evo link
Kosa SUPERIOR original talijanska
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh