• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bočne i stražnje STRIŽNE kose

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,086
Iskreno sa mojeg stajališta ne vidim potrebe to radit, jer je u radu rijetko i pogledam s obzirom da ne štopa, a na noku bi meni samo smetala, ali svatko ima svoje razmišljanje, meni bi bilo interesantnije da je mogu nekako pripasat na olompyiu na tri kotača
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
264
Samo svi ti dijelovi ne pašu original, nigdje nema original dijelova, kupim pa moram ponovno jer se neda pripasati, nije samo Alplas, svi su takvi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,147
Samo svi ti dijelovi ne pašu original, nigdje nema original dijelova, kupim pa moram ponovno jer se neda pripasati, nije samo Alplas, svi su takvi.
Ima orginal dijelovi u Sloveniji
Samo se treba vozit .
Meni pukla radilica pa sam išao već par godina kosi .
U planu uzet novi superior pa s dve odlično se pokazala
 

goran1975

Novi član
Tu od
12 Lip 2024
Poruka
4
Pozdrav svima,zanima me oltova duplex kosa,da li netko zna više info o njoj,google baš i nezna puno,olt je radio samo konstrukciju a greben je bio čiji? Ima je netko doma,iskustva?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,086
Nisam je nikad u životu vodio niti čuo da postoji, po slikama mi jako sliči na Gaspardo, ali poguglaj o sam pa odluči
Vjerojatno nebi smjela biti loša
Inače ja sam pobornik gribaldi salvija jer je imam već više od 30 god. A našu kopiju je radio gramip
Sam moraš odlučit
Duplex je inače super stvar, samo treba da je ispravna
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,902
Nije ni bitno. Važno je da su kosa i pogon Gaspardo.
Ostalo je ionak bravarija. Iako sumnjam da je OLT napravil nekaj više od poklopca Borovo remena.
 

Bik2022

Član
Tu od
23 Svi 2022
Poruka
31
Jučer i danas sam kosio sam novom turskom kosom supetar haryo kao licencama superior i pri prvom otkosu dimi se metal to jest kosa,da bi danas pukla neznam kako se štela čini mi se sa je tvornički bila puno zategnuta
 

goran1975

Novi član
Tu od
12 Lip 2024
Poruka
4
Meni se čini ko ovakva, e sad točno model..... Ajmo reći stari model View attachment 73963 View attachment 73962
da i ja bih rekao da je takva baš,raspitujem se zato što imam priliku kupit takvu ol duplex kosu pa me brinu dijelovi ali vjerojatno nisu problem,trenutno koristim sipovu diskastu 170d koja če u prodaju najvjerojatnije pa bih probao duplex jer to je još jedino što nisam imao od vrsta kosa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh