• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bojanje priključaka

Pespa

Novi član
Tu od
12 Stu 2012
Poruka
10
evo i moje kose
prije je bila smedja sad je Iseki plava :D
doduse vec je uprljana ali eto da uslikam svejedno,....


Vrlo dobro uradena kosilica , jesi li to ti napravio i koliko nozeva ima i koliki mu je radi zahvat i jos jedno od cega si ih napravio nozeve ?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Moja nova Olt sijačica kupljena prošle godine u užasnom stanju i nakon remonta.. Rastavljena do zadnjeg šerafa, potrošeno nekih 2 tj na uređenje
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moja nova Olt sijačica kupljena prošle godine u užasnom stanju i nakon remonta.. Rastavljena do zadnjeg šerafa, potrošeno nekih 2 tj na uređenje

Svaka cast na sredivanju:supz:
Jel znas za jos koju u losijem stanju?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Svaka cast na sredivanju:supz:
Jel znas za jos koju u losijem stanju?

treba pratiti na njuškalu stalno, ovu sam platio 1000 kn, a stari tip sam prodao za 100 eur, ali loša je bila dosta
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Gledam stalno ako sta se i nade predaleko mi je moze bit i cetvero redna!!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Gledam stalno ako sta se i nade predaleko mi je moze bit i cetvero redna!!!

ovu je čovjek stavio ujutro na prodaju, a ja kak imam naviku doć s posla doma, odma na komp viditi di šta ima novog, naišao na taj oglas, nazvao odma čovjeka ( bio je iz ivanića) dog, zakvačio prikolicu i gas :D takve stvari nebudu dugo aktualne, s obzirom da im je neki prosjek oko 3000 kn kolko ljudi za njih traže, ovo je super povoljno ispalo, samo šta je sve bilo zapeklo i zahrđalo, tolko da se kotači nisu dali okrenuti. Bila je kompletna, nigdje trula i nije bila poderana, a osim farbe,, promjenio sam samo klackalice i feder od španera.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ovu je čovjek stavio ujutro na prodaju, a ja kak imam naviku doć s posla doma, odma na komp viditi di šta ima novog, naišao na taj oglas, nazvao odma čovjeka ( bio je iz ivanića) dog, zakvačio prikolicu i gas :D takve stvari nebudu dugo aktualne, s obzirom da im je neki prosjek oko 3000 kn kolko ljudi za njih traže, ovo je super povoljno ispalo, samo šta je sve bilo zapeklo i zahrđalo, tolko da se kotači nisu dali okrenuti. Bila je kompletna, nigdje trula i nije bila poderana, a osim farbe,, promjenio sam samo klackalice i feder od španera.

To si super uspio ja sam po cijele dane doma tak da sam svaki slobodan trenutak na njuskalu ma ja uzimam od susjeda al njegova je u banani nece nista ulozit u nju ni prodat a meni nije fora uzet novo nego iz kupinja pa da si slozik kako treba i to mi je gust obnavljat tak sam i plug kupio vec je bilo neko drvo izraslo kroz njega samo sam ga osmirglo i pofarbo lemesi su bili novi gore!!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imam pitanje u vezi strugaca od umeta to su komadi koji se nalaze ispred cjevi od umeta i oni rade kanal u zemlji za umet i potrosili su se pa bi ih zamjenil,e sad dali ima za kupit gotovi ili moram izraditi sam?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Imam pitanje u vezi strugaca od umeta to su komadi koji se nalaze ispred cjevi od umeta i oni rade kanal u zemlji za umet i potrosili su se pa bi ih zamjenil,e sad dali ima za kupit gotovi ili moram izraditi sam?

Jeftinija varijanta ako imas volju da ih izradis sam malo zeljeza i povaris si!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jeftinija varijanta ako imas volju da ih izradis sam malo zeljeza i povaris si!

Razmisljal sam si to al od cega bi mogel najlakse napravit?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Razmisljal sam si to al od cega bi mogel najlakse napravit?

Kupis kvadrat lima ili kod nasih manjina sta skupljaju pogledas jel imaju kakvu plocu lima debljine od pol centimetra i izrezes po starom i povaris i to ti je to!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kupis kvadrat lima ili kod nasih manjina sta skupljaju pogledas jel imaju kakvu plocu lima debljine od pol centimetra i izrezes po starom i povaris i to ti je to!

Pa imam doma komade od 0.5cm kaj i je ostalo od izrade ceze i popravka tanjuraca.
Dal si mi ideju samo na postojeci cu povarit komade i bit ce dosta jako samo nesmem ici izvan postojece sirine radi zagrnjanja kotaca.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pa imam doma komade od 0.5cm kaj i je ostalo od izrade ceze i popravka tanjuraca.
Dal si mi ideju samo na postojeci cu povarit komade i bit ce dosta jako samo nesmem ici izvan postojece sirine radi zagrnjanja kotaca.

Vidis cak imas i materijal doma najbolje napravi kak je bilo u orginalu to je najbolje!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Vidis cak imas i materijal doma najbolje napravi kak je bilo u orginalu to je najbolje!

Da to bum i pokusal tak i izves svakako. Imam svasta doma natotpadu sam pokupoval u zadnjih 6mj. Da bi mogel jos jednu cezu napravit.:rolleyes:
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ljepo ljepo,trebal si možda stavit kombinaciju zelene i te da bu malo šareniji a ne tak jednoličan:icon_super:mada je i ovak dobro,bitno da je zaštičen

Ja sad sredim tanjurače a vj i drljače malo obojim jer imam dosta boje pa se onda bacam na rasipač isto,mada je skoro novi al je megametalov i počeo je ostajat bez boje pa ču ga sredit prije nego ga ulovi hrđa
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Te boje i temelj sam dobil besplatno tak da bitno je da je zasticen.
Jedino pera kaj sazbacuju i dva sarafa budu crna.

Svaka cast,ja volim nekaj kaj krene hrdat da se sredi i da bude ko novo i da nas sluzi jos dugo!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Te boje i temelj sam dobil besplatno tak da bitno je da je zasticen.
Jedino pera kaj sazbacuju i dva sarafa budu crna.

Svaka cast,ja volim nekaj kaj krene hrdat da se sredi i da bude ko novo i da nas sluzi jos dugo!

Što nisi stavio sliku kad si ga složio?
 

Najnoviji postovi

Na vrh