• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Breskva

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
što ti je plastenik i navodnjavanje, pa ti sad vidi !!!!!!!:weedman:

gle, gle jel ja to vidim malo kloroze ha? ( šta ja sve primjećujem, čudak)

Ma nije :scratch to ti je herbagrin po listu nema kiše da opere :lol: ,samo ti reci sve šta vidiš a i svi ostali sad je tako kako je al kad budem mijenjao nasad ide drastično drugačije sve skupa sad sam uvidio di griješim što neznači da neču opet :madmana:,taman do mirovine sve ču skontat i usavršit pa ču možda od tog uz mirovinu lijepo živit :supz: (mislim bar 4x povečat nasad)
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
...

...krenule polako uši na breskvama...nabavio sam vrlo povoljno Mospilan 20 SP (pakovanje od 300 g za 130 kn), pa će ujutro uši dobiti svoje :)
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
...krenule polako uši na breskvama...nabavio sam vrlo povoljno Mospilan 20 SP (pakovanje od 300 g za 130 kn), pa će ujutro uši dobiti svoje :)

Ak nebu kiše neš se prijete na TV-u za sutra .
Nego kak zgledaju stabla poslije prikračivanja kod mene dugo stagniralo čak one koje sam i ostavio radi par cvijetova su se posušile biče izmrzle zimus. Sad je dobro potjeralo.
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
...

...ma na ovim prikraćenim izbojima tjeraju mladice kao lude
...a za kišu si u pravu, upravo lijeva..no nema veze, kiše treba, a uši ću Mospilanom maznut sutra ujutro :)
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Kod mene trenutno izmjereno 15l/m2 :drinkers:
E ako iduče god nebude pizd... ko ove biče roda a onda če bit problema u plasmanu al tata završio školu za rakijaša pa če bit Breskovače :supz:
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
više volim kad su po 3kn
nego sada kad neću imat bukvalno niti jednu breskvu
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
više volim kad su po 3kn
nego sada kad neću imat bukvalno niti jednu breskvu

dobro zboriš :supz: al kako je tako je ,jučerašnja kiša 27l/m2 dobra, za sad najbolja :supz:
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Ja i moj sujed smo imali sreće , što se tiče bresaka ipak nadmorska visina od 200 m čini svoje ;) Sad još čekam led i obilne kiše da me sje... pred kraj :mrgreen:

Prošle godine sam imao i malo problema sa kovrčavosti lista ali ne ikad više nadam se :supz:

Okolo mene na samom istoku nema baš puno kojima su ostali breskve 8) , nasad od mene 1km zračne linije i gotovo nema ništa
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
breskve plastenik

krenula prodaja od subote 19.05. cijena na placu ko i lani 25 kn,ove godine nešto ranije sazrile desetak dana a nisam ni grijo plastenik noču ko lani kad su cvale (više je to grijanje bilo zbog marelica) sad zasad 200 tinjak kila .



Uploaded with ImageShack.us
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
krenula prodaja od subote 19.05. cijena na placu ko i lani 25 kn,ove godine nešto ranije sazrile desetak dana a nisam ni grijo plastenik noču ko lani kad su cvale (više je to grijanje bilo zbog marelica) sad zasad 200 tinjak kila .

Odlično izgledaju , vjerujem da su ukusne , cijena je čini mi se ok , jedino da je više kila :scratch ..., ali bit će sljedećih godina valjda;)
 

vitomir 1

Član
Tu od
7 Lip 2011
Poruka
292
ove me kise jebu ,monilija me ubija , obrao sam listove i zapalio ih, do sad sam spricao signumom protiv monilije ima li sta bolje od toga

hvala

vito
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Odlično izgledaju , vjerujem da su ukusne , cijena je čini mi se ok , jedino da je više kila :scratch ..., ali bit će sljedećih godina valjda;)

Slađe nego lani,računam bar još 500 kg nabrat na ovih 115 stabala a ovu jesen ide još 80 novih još ranije sorte od springcresta pa če dogodine bit više :supz:
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
to si u pravu,gledam kod nas na tržnici ljudi kupuju jabuke na komad,ne na kile:twisted:
hvala Bogu da imaš robe za prodaju
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Ima raja love , odi u konzum i pogledaj kolka je gužva ,e pa zato ja prodajem ispred konzuma krastavac kod njih 12 kn , jagoda ni nemaju skoro i ja sam ih do danas cepo 20 kn/kg 8) u rinfuzi 15 i otimali su se za njih :p
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Ima raja love , odi u konzum i pogledaj kolka je gužva ,e pa zato ja prodajem ispred konzuma krastavac kod njih 12 kn , jagoda ni nemaju skoro i ja sam ih do danas cepo 20 kn/kg 8) u rinfuzi 15 i otimali su se za njih :p

ma znaš i sam da se po centrima pegla kartica a za tvoje jagode i moje breskve na štandovima vadi se siča iz đepova biče red da na štandove uzmemo POST-uređaje pa da i mi peglamo i vjerujte prodaja če bolje ič.Istina datum je visok pa i to utječe ...sače pemzije :lol:

ps: PM završio sa špricanjem prije satipo i pala kišica jedva šajbu da mi oprala ...to se ne broji ?
 
Posljednje uređivanje:

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
ma znaš i sam da se po centrima pegla kartica a za tvoje jagode i moje breskve na štandovima vadi se siča iz đepova biče red da na štandove uzmemo POST-uređaje pa da i mi peglamo i vjerujte prodaja če bolje ič.Istina datum je visok pa i to utječe ...sače pemzije :lol:

ps: PM završio sa špricanjem prije satipo i pala kišica jedva šajbu da mi oprala ...to se ne broji ?

Bolna istina da se prevrće sića tu si ga pogodio u sridu, samo što oni u konzumu prcaju cjenu prije tjedan dana bila cijena 6 kn , a sad opet 12kn krastavci ,a mene uvijek pitaju ; "a koliko su sad jagode" da ja dignem krastavce koje sam zapečatio trenutno na 8 za 2 kune ubili bi me ...

Nadam se da će tako dizat cijenu i kad moje breskve stignu , spring crest samo što nije :cool:
 

Najnoviji postovi

Na vrh