• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Buče (bundeve)

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
M

mac92

Guest
a zanima me sta je lakse prodat kostice il ulje?

pa vecinom ove tvrtke sto rade ulje otkupljuju koštice... e sad, ovisi kakvu cijenu nude za kilogram.. vjerojatno je kod svakog drukcije...
 
M

mario9617

Guest
pa vecinom ove tvrtke sto rade ulje otkupljuju koštice... e sad, ovisi kakvu cijenu nude za kilogram.. vjerojatno je kod svakog drukcije...

koja je cjena bila prosle godine ako se sjecas?
 
K

kr0002pm

Guest
kako znat kad je tikva zrela za berbu?ja sam sijao na 1 maj poceo sam s berbom ali jos se nadje koja zelena
 
M

mac92

Guest
bome i moje su vec suhe, k tome jos je i vode falilo, ali zacudio sam se kad sam presjeko i izvadio koštice iz jedne.... koštice imaju debelo meso, i iako je bundeva mala, a i vecinom su male, cini mi se ko da ima vise koštica nego u vecoj... pretkraj mjeseca vjerojatno budem brao... javim rezultate :D
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
ljudi jeste li počeli sa branjem,ako niste kad planirate pošto je vrijeme takvo kakvo je:rolleyess:
 
N

Nevenl20

Guest
Ja mislim da bi i svoje isto mogao bez problema početi brati..95 % je žutih več.....kolko ti računaš na 1 hektar ak pobereš buče? čist informativno
 

krešo1

Član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
156
Ja mislim da bi i svoje isto mogao bez problema početi brati..95 % je žutih več.....kolko ti računaš na 1 hektar ak pobereš buče? čist informativno

1,20 kn/kg koštica.
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Za jednu litru ulja potrebno je 2,5 - 3 kg. koštica, sve ovisi o kvaliteti !
Možeš mjenjati koštica za ulje . Ja saćekam i uzmem ulje od svojih koštica.

Pozdrav. gdje to možeš napraviti. I ja imam nešto svojih nešpricanih tikvi, pa bih želio i nešpricano ulje iz njih. :mrgreen:
 
Na vrh