• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Buče (bundeve)

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

SingerM

Član
Tu od
12 Ožu 2014
Poruka
33
ima gl opala u pakiranjima od 9000 sjemenki ( pola hektra ) ( 2 kg) ali u sloveniji i austriji ako te dopadne ja kupio prošle godine
 

cisnar

Član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
82
Kakva su iskustva sa divljim svinjama,jel rade štetu na bučama,sadili bi uz rubne djelove,uz šumu,pa pitanje je jel to rizično
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,647
za divlje svinje ne znam (nema ih baš puno kod mene), ali srne rade posao solidno..
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Kod mene ruju livadu tako da buče bi sigurno dirali ako nije ograđeno i u vrtove znaju ući.
 

cisnar

Član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
82
Tko zna di ima za kupiti sjetvene ploče za Gaspardo pneumatsku sijačicu za sadnju buča(navodno negdje oko Čakovca čovjek ih radi),pa ako ko ima za prodat nek me kontaktira ili pozna nekog tko to radi.Hvala
 

braco

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
60
divlje svinje kod mene nenapadaju buce, jedino svinje na dvije noge ih vole pokupit kada su zrele:(nod):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Buče bundeve

Ja pred 4g dok sam kupoval u slo je kila bila 19€ tretirano, pred 3 kila 29€ a pred 2 sam crvenu vrečku platil 80€. Prošlu sam imal domaće tak da neznam cenu.
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
150
Uzgajivači tikvi, čime budete špricali ove godine ?
Koristil sam ovih godina ORION i CLON ( aktivna tvar klomazon) , navodno im je istekla registracija, ali ima neki REACTOR sa istom aktivnom tvari samo malo manje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh