• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Buče (bundeve)

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kak odrediti pravo vrieme za berbu buč? :icon_question:
Jel moguće da u žutoj buči nisu dozorene koščice?
 
M

mac92

Guest
Nemam sheme,stavim par slika kasnije.

Kad je to slikano? Jako su zelene biljke,ja sutra pocinjem brat,zgorene su od suse,urod prepolovljen i tako......

ok
a neke su prije 2 tjedna, neke prije 3 dana, nisam siguran, ugl, ima zutih tikvi, lisce se na jednom dijelu suši, u 10mj bude berba bila vjerojatno jer su na par rali zemlje bile podsadene i tak.. za urod ne znam, valjda ce bit nesta XD
 

Titanik

Novi član
Tu od
4 Lip 2013
Poruka
4
Moguče da nisu dozorene jer kad ih staviš u redove moraju odstajat par dana da dozriju
 

matija_a

Novi član
Tu od
19 Kol 2013
Poruka
27
Pozdrav ekipi na forumu !

Kad planirate krenut u branje bundeva, čini mi se da bi se već krajem mjeseca mogle brati.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Nemoze se usporedjivat zapadna obala istre i zagorje/medjimurje,300-400 mm padalina razlike!
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
jyg6.jpg
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
e da, sta s uljem? ja imam posadzeno oko 1200 kvadrata bundeve, ove neke bez ljusture na kosticama, kao za ulje... i sad je to valjda i zrelo vec, pa bi ja to ovih dana pokupio i zanima me proces dobivanja ulja, jer covjek koji mi treba to pretvorit u ulje kaze da moram osusit te kostice, a posto se ne kuzim u bundevo, nego sam to posadio da mi taj komad zemlje nije prazan, nije mi jasan taj sistem dobivanja ulja... ja sam konto da samo izvadim kostice i tako mu to odvezem i on to nesto napravi s tim i evo mi ulje, a kad ono, ja to trebam susit, ebat ga, da sam znao nebi se zezo s tim, di cu osusit tolke kostice.......
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ako nikak drugač,sušiš u eko domačoj sušari hehe staviš ih na cerade po dvoru i navečer ih samo malo sakupiš ceradevda nebi išla rosa nutra i ujutro opet raspresteš...

proces dobivanja...
-koštice moraju biti suhe...
-u uljari se melju do sitnoče kao šrot
-poslije to sve ide u jedan kotao(ako je manja količina,ako je veča onda u broj kotlova po potrebi)
-dodaje se žuto suncokretovo ulje u omjeru 3kg:1l ulja žutog a i dosta uljara ispod tog omjera neče raditi
- možeš i bez žutog ulja,ali to jako malo ispadne i to je tkz. hladno prešanje i to samo neki oču prešat( oni koji imaju jače preše)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
ako nikak drugač,sušiš u eko domačoj sušari hehe staviš ih na cerade po dvoru i navečer ih samo malo sakupiš ceradevda nebi išla rosa nutra i ujutro opet raspresteš...

proces dobivanja...
-koštice moraju biti suhe...
-u uljari se melju do sitnoče kao šrot
-poslije to sve ide u jedan kotao(ako je manja količina,ako je veča onda u broj kotlova po potrebi)
-dodaje se žuto suncokretovo ulje u omjeru 3kg:1l ulja žutog a i dosta uljara ispod tog omjera neče raditi
- možeš i bez žutog ulja,ali to jako malo ispadne i to je tkz. hladno prešanje i to samo neki oču prešat( oni koji imaju jače preše)
Samo da te ispravim u zadnjem dijelu, toplo presano bez ulja ti je 100
postotno ulje a zahladno je cisto drugi postupak gdje se tiska direkt na puzu slicno ko mlin za meso i zagrijava se puznica na cca 50 stupnjeva i to je vise za ljek nego za salatu.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
iskreno da ti velim neznam točno kak se to dela "hladno prešanje" ,to je bil nekaj nam objašnjaval jedan kaj je v tome tak da...kulko je on sega tu točno navel neznam..

nego kak vi stojite z čiščenjem,trupanjem bundeva,prinas po međimurju dosta vidim več kaj su zgrnute v redove i sad kaj se dostoje malo i gas z kombajnom...i mi smo nekaj malo dopelali doma...normalno ručno se čisti mada ima ih dosta...
 

Najnoviji postovi

Na vrh