• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Case international 745XL.

Matija_E30

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
244
Fala.. Ako ne bude na jesen nekih pretjeranih mehaničkih nedostataka, druge godine dobiva komplet bojanje.
Skoro je i sada bio te sreće, al imam puno i ostalog posla tak da nisam stigao. Mada se nabavka semeringa odužila..
U katalogu nudi A i B vrstu semeringa, pa sam morao rastavit i premjerit. Da budem siguran.
Evo i starih, a nove nisam ni slikao. 1600kn tih 7 komada. 🔧🔧

Prilozi

Matija_E30

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
244
Ulje natočeno. Novi krajnik na piksirano mjesto montiran. Sve podmazano. Stavljeni kotači.
Ostalo mi još stavit osovinu za prednji pogon. Al još mi nisu stigli šarafi s 1,25 korakom koji idu na zupčaste spojke. Tokom tjedna se nadam da bi bilo.. Uglavnom, posao završen. Nadam se da će dihtat i može u blato 🔧🔧😃

Prilozi

Najnoviji postovi

Na vrh