• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Centralno i ostalo grijanje

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Zavarivanje,meko/tvrdo lemljenje..natezanje s bocama..kartušama..otvorenim plamenom ,produznim kablovima..agregatima je odavna rečeno stop na gradilištima.Radi kompliciranog sustava zaštite na radu,opasnosti od požara ,eksplozija itd.pa do obuke rukovaoca,edukacije,lječničke,i najskuplje kontrole.

Eto prenesi tamo na forum gdje svi sve znaju
Ne bih se u potpunosti složio s tobom. Negdje nema zamjene za autogeno zavarivanje.
Npr plinske instalacije na području plinare Zagreb.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,887
Zavarivanje,meko/tvrdo lemljenje..natezanje s bocama..kartušama..otvorenim plamenom ,produznim kablovima..agregatima je odavna rečeno stop na gradilištima.Radi kompliciranog sustava zaštite na radu,opasnosti od požara ,eksplozija itd.pa do obuke rukovaoca,edukacije,lječničke,i najskuplje kontrole.
Daj molim te dođi na gradilište autoceste Zg - Sk. Vidjet ćeš nekoliko kompleta autogenog i agregata (onih prenosnih pa do onih na kamiončiću!
Imam osjećaj da nas prcaš, hoću reči "pališ na guranje"!

GELDA! Ovo je dobro! "svakako savjetujem variti tvrdi kulen"
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Npr plinske instalacije na području plinare Zagreb.
To je nekakvi monopolističko ortačko kumovski,matansko kamenjarski ugovor .jer da nije tako ne bi ni oko brojila bilo najmanje 4 koljena,dva holendera a i svaki plinski štednjak ili bojer se spaja na vijčani spoj.
 
Posljednje uređivanje:

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Daj molim te dođi na gradilište autoceste Zg - Sk. Vidjet ćeš nekoliko kompleta autogenog i agregata (onih prenosnih pa do onih na kamiončiću!
Imam osjećaj da nas prcaš, hoću reči "pališ na guranje"!

GELDA! Ovo je dobro! "svakako savjetujem variti tvrdi kulen"
Tek sam sad skuzio o čemu je riječ 😂😂😂
Kad pametni telefoni preuzmu glavnu riječ …
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
736
skupi su ali ne znači da 3 mogu rastaliti kamin .. ili samo rost .
Bacam zasad u šupu, kasnije možda i u smeće, jer to ništa ne valja. Negdje sam pročitao da je omjer snage 4:1 u korist briketa, samo nije pisalo kojih. Bome ovdje je obrnuto, kamin i prostorija se hlade skoro kao da ništa ne gori. Izgleda da je svrha toga samo da imaš neku žar kako ne bi ujutro morao paliti od nule.
 

Najnoviji postovi

Na vrh