• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Češnjak / bijeli luk

sokol

Član
Tu od
11 Srp 2014
Poruka
87
Loncin,
ja nisam mogla otvoriti link ..ali mislim da protok Vinkovci ima u ponudi samo taj jedan plug ..i mislim da je taj koji smo i mi kupili i ne vrijedi ništa ..kažem možda u nekoj ful pjeskovitoj zemlji....
pozdrav :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,821
I ja ga naručio, baš me zanima rad sa njime, taman za u češnjak.
 

davor333

Član
Tu od
13 Svi 2013
Poruka
30
Sokole. treba kliknuti na watch on Vimeo na onoj slici onda otvara video.
Ja čekam plaču za narudžbu, jedino mi se one ručke čine malo prekratke, ak če trebati budem ih produžio...
 

kresoklc

Član
Tu od
24 Ruj 2012
Poruka
90
Naj jednostavnije je imat nastavak sirine 20cm za imt 504, ako smo sadili na razmak 25-30cm. Postoji čak i uži nastavak 16cm samo kaj se to više ne može nabavit jedino da netko hoce prodat tko ima doma a da mu stoji
 

sokol

Član
Tu od
11 Srp 2014
Poruka
87
Istina ,ručke su recimo za moju visinu od 175 cm taman,ali mužu koji je 195 je kratko i nisko pa si je on stavio ručke od bicikla ....kaže da mu je sad lakše
 

libor4

Novi član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
8
pozdrav,evo i mog bicikla,ja i tata smo nesta sklesali od starih djelova,samo da se cesnjak prosusi,pa idemo probat,nadam se da ce biti odvelike pomoci,evo par slikica,jos cu ga malo ]moramo doradit,nabrusit nozeve,ofarbat i bit ce spreman:icon_razz:

bicikl.jpg

bicikl3.jpg

bicikl2.jpg

DSC_0299.jpg
 

Prilozi

  • DSC_0299.jpg
    DSC_0299.jpg
    33 KB · Pregleda: 130
Posljednje uređivanje od moderatora:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Moje osobno mišljenje je da će na označenome puknuti, osim ako nije neka debela cijev, sa barem 3-4 mm mesa i dobro zavareno. Napraviš ojačanje (označeno crvenim) i bez brige si.

Napominjem, samo moje osobno mišljenje i tako bi ja izveo.
 

Prilozi

  • bicikl.jpg
    bicikl.jpg
    45 KB · Pregleda: 226

JOSIPDOLAC

Član
Tu od
30 Srp 2014
Poruka
141
Ja ću iz sličnog dječijeg biciklića pravit , samo ću drukčije povariti . Ja mislim da ovaj neće najbolje funkcionirati , dizati će točkić u zrak , to je samo moje mišljenje probaj na tvrđoj zemlji .pa napiši kako se ponaša.
 

hrastovac

Član
Tu od
13 Ožu 2015
Poruka
76
pozdrav ljudi. tolika lova od cesnjaka pa nije problem kupiti bicikl :icon_biggrin: sala mala. vidim oglasi puni cesnjaka,slaba godina bila ili ga je puno bilo unatoc kisi.
 

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
626
Bicikliranje u češnjaku je in, ljekovito blato out. :)

Nema češnjaka trenutno ni za lijeka koliko ja vidim, tko ga ima sada može ga slobodno pod suho zlato prodavati...
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
Ali nam zato Todorić prodaje papriku pod suho zlato .Ja jučer nehotice kupio u Konzumu , 29,99 /kg :icon_axe:
 

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
Ja sam se ove godine odlucio za široke redove unatoć biciklu probat cu problem rijesiti frezom a popravljati biciklom i kukama za razbijanje pokorice !
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    66.7 KB · Pregleda: 119
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh