• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijena poljoprivrednog zemljišta

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Neki dan kod Pozege izmedu eminovaca i jaksica na orljavskoj strani prodan hektar za 9500 eur. Zarilac hektar se krece oko 6500 eur
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,134
I kod nas su vec poceli placati po 5 tis eur/jutro.
A zemlja nije neka kvalitetna, dok su najbolje god, dobijemo 5-6 t kukuruza na jutro.
A za najam su vec poceli davati po 500 kn/jutro i poticaj da ostane vlasniku zemlje.
Ja necu to tak placati, bolje budem zabadava sedel nego zabadava delal.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,242
Sve ti ovisi kakva je zemlja...
Kod nas ima dijelova koliko čhv-a toliko kuna...znaci jutro je 1600kn najam...al pricao sa jednim koji radu tu zemlju i veli da se svejedno isplati...
Jedan lik koji ima para kupuje po 6€ čhv, zemlja šudrana, nije.nesto(ispada 16200€ hektar)...ali boli ga briga...ima viska para...i sad se to proculo...ja pricam s likom, koji ne radi svoje zemlje, a rekao sam mu da kupujem po 3€, veli mi odmah malo je to..ovaj kupuje po 6...i sad će samo dizati cijene...manje parcele jos.mogu po 3€ čhv, ali vrlo brzo će otići na 4€...
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Neka kupuje i meni nude ovi iz AU I SLO da kupujem na svoje ime al imam podugovor s njima, nude velike pare po ha, pa ne zelim pogodovati u prodaji HR zemlje strancima.

Sam nek se proda sto vise toga, moje će biti vrijednije...neki su ginuli za nju a neki ju prodaju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh