• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijena registracije TV

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
@abart HEHEE dobra ti je ta.Kod nas netraže naljepnicu jer koliko ja znam trokut moraju imat vozila koja se kreću manjom brzinom od 30 kilometara.Ako je traktor po papirima brži od 30 onda netreba trokut.Kolega je prije pola godine registrirao novi traktor i u papirima piše da ide 35 km/h i nije mu trebao trokut
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
A koji traktor?
Ako ide 35km/h mora imati kočenje i prednje osovine.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Gledam danas nešto predpise za obaveznu opremu traktora i piše da mora svaki imat u opremi jednu kajlu za podložit točak.Dal je neko čito ili zna kako je kod vas sa tom kajlom.Imam jednu plastičnu od citroena pa ču to negde nakalemit na tomu pa da ima i to za svaki slučaj za plave.:icon_fU:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Hehe, za plave moraš nakalemit: (Obaveznu opremu)
Trokut.
Rezervne sijalice.
Prva pomoć, (ne stariju od 5godina)
Kajla, (zagozda)(najmanje jedna)
Aparat za gašenje. (Obavezan ako ideš u šumu)
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Auuu pa vi bez prikolice nesmijete na cestu.Neznam gdje to sve stave oni koji imaju PE- 18 .Oni će morat vozit prikolicu da to sve ponesu sa sobom
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Ma ja ču več negde na polukabini smestit ali zamisli sve to na malom tomi koji ima samo luk.Ugradit jednu kištu samo za te stvari,kod večih traktora to nije problem nač mesto za to ali kod ovih malih je to več malo problem jer smeta u radu.:icon_confused:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Ja stvarno ne razumijem te koi izmišljaju takve zakone.Kako može bit isti zakon za traktor od 200 konja i za PE 18 isti.Pa na malom tomi je ionako malo mjesta još dok staviš svu tu opremu na njega pa ni na vozikanje ulicom nemožeš ić a kamo radit
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Auuu pa vi bez prikolice nesmijete na cestu.Neznam gdje to sve stave oni koji imaju PE- 18 .Oni će morat vozit prikolicu da to sve ponesu sa sobom

Auuuu,sve će to doći brzo kod vas.:icon_razz:
Zato pazi kad budeš prerađivao arnjeve,ugledaj se na predka od TV-a:icon_keel:
21501981.jpg
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
učinilo mi se da je ovo stranica blatobrana....kad spazih spodobu od sove :D:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He he @abarth, ova mala zagozda, kajla neće proći.:icon_scratch:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Mora,kad je dobra za cit.picasso sa 15 gumama če bit i za tomu sa 16.Pa nešto sam čito ali za velikost kajle nisam zasledio a mislim si da plavi ne može reč da je nemam.:drink:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
To je parkirna (zagozda) kajla, Tebi treba podložni klin, za naše tomice negdje 2t pritiska.:icon_e_smile:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Pravu železnu kajlu od kamiona imam na kiperici tak da ova je za svaki slučaj pa i za samog tomu je dovoljna.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ovih dana dok kisa svakodnevno zajjbava malo se radilo na pripremi za tehnicki pregled,,,

2q21yte.jpg


jkvjpk.jpg


30auwdg.jpg


neki kazu da ovaj trokut (kadatiopter) nikako ne moze zadovoljavati i da ga u svakom slucaju treba skinuti i zanjeniti onim za sporohodna vozila,,,

i rezervni alnaser dobio svoje mjesto na tomeku, ono zlu ne trebalo,,,,:icon_confused:

alojl0.jpg


Kad sam vec kod tehnickog pregleda zanima me gdje ste smjestili kutiju za prvu pomoc, mozda pomogne neka od ideja,,, :wink:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Kod nas netreba prva pomoć.Bar je tako bilo do sad a trokut ćeš morat kupit onaj veliki mada bi i meni bolje pasao manji
 

Najnoviji postovi

Na vrh