• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijena registracije TV

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
pa napravite neki nosač koji se montira/skida bez šarafanja i bilo kakvog alata, kad ideš na cestu samo uklopiš.....
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Edo dobiješ sve kad kupiš trokut.Ima svoj nesač i jednostavno ga mećeš po potrebi.Kod mene je bio na tomi samo kad sam na glavnoj prometnici
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Da i kod mene ce najvjerovatnije biti problem jer ce mi smetati buduci da ce tomo najvise raditi u vocnjaku i vinogradu,,,
sva sreca da je trokut lagan jer da je tezak koliko je velik tomo bi ga jedva nosio,,,:D:
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Bobić

Kopira od mene za prvo pomoč.
Za štrik je pa super lokacija.

21128114.jpg

Pri prvi pomoči pogledaj kateri proizvajač kutije bolje odgovara. Pri meni je pasala samo jedna pa še to samo na eno strano. V drugo jo nisem mogao stlačiti....
21128132.jpg
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Kod tebe nema amortizera? :icon_scratch:

Rame bi trebale biti iste pa cu pokusati i ja nekako neku pripasati,,,
samo da ne zapinje i da ne smeta,,,,
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Prva pomoč za motoriste dal zna ko jel bi bila i po zakonu dovoljna za TV.Na TVeu je samo vozač i moje mišljenje da je sasvim dovoljna.U avtu se vozi više osoba pa je takva kakva je velika a za motore je mala i lakše bi se našlo mesto za nju.:drink:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ovo ti je iz priručnika, Varno delo s traktorjem in traktorskimi priključki, obavezna oprema.
21532691.jpg
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Ja stvarno ne kužim čemu protupožarni aparat.znam da je po prpopisima ali ne kužim čemu.ko da vozimo nesigurna vozila a u biti više povjerenja imam u njega nego u auto.
A trokut taj glupi idiotski za sporohodna vozila nisu ga mogli dizajnirat malo manjeg.ja ga nemam kamo stavit jer kamo god ga stavim znam da ću ga slomit.
Na mobutelu sam pa ignorirajte greške u pisanju
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Protupožarni aparat je obavezan samo kad ideš sa traktorom u šumu.
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Isto glupo po mojem mišljenju.pa oni koji su dizajnirali taj traktor bilo to pred 10,20 ili 37 godina valjda su razmišljali da moraju taj traktor napravit između ostalog i sigurnim a ne da čim se auspuh približi travčici da se zapali.vrijeđanje inženjera
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
ljudska povreda ili nedaj Bože život je vrjednija nego kamion trokuta
ja bih osim reflektujućeg trokuta dodao još i nešto osvijetljeno, ili taj trokut da je osvijetljen ili zadnje poziciono svjetlo da blinka zbog lakšeg uočavanja na cesti, dok se ne desi svi bi to što jednostavnije i što jeftinije, a kad se nešto neželjeno desi onda bi svi montirali i vozili i led pano ali tad je kasno
aparat nije tu da bi ugasio ono što auspuh zapali, prah inače nije namijenjen za gašenje šumskih požara volio bih da neki vatrogasac napiše svoje mišljenje o tome
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Aparat je tu samo da ne preneseš vatru sa traktora na šumu.:icon_winkle:
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
aparat nije tu da bi ugasio ono što auspuh zapali, prah inače nije namijenjen za gašenje šumskih požara volio bih da neki vatrogasac napiše svoje mišljenje o tome

Gasilnik je namenjen za gašenje začetnih požarov.
Kaj pa če ti traktor zagori? Pa imaš gozd zdraven in imaš polno suhega lista.....

Pogledaj to....
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=llJfgqIIsNM[/YT]


Sam da je kombanj.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=FQAvk5faMfQ[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Aparat je za pogasit početnu vatru na traktoru,za ostalo 112.:(call):
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Danes opravio tehnični pregled i podalšao zavarovanje.

abarth, tudi pri nas bo kmalu v uporabi trikotnik za počasno vožnjo.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Jučer obavio tehnički, dobio naljepnicu ali neću dobit registraciju za sada. :icon_e_sad:
Traktor je prvi puta išao na registraciju i tražili su me račun kada je kupljen 1982.g. Imam 3 kupoprodajna ugovora (treći sam vlasnik), rješenje o nasljeđivanju od prvog vlasnika i garantnu knjižicu sa podacima prvog vlasnika izštambiljanu u Bjelovaru. I sada ja moram ići na policiju rješavat papirologiju tj. dokazivat kako je prvi vlasnik došao do traktora (čovjek umro pred 15 godina). :fiery:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
trebao si reći da si ti prvi vlasnik i kod bilježnika otić sa jednim svjedokom i stvar rješena
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
(čovjek umro pred 15 godina).

Pa vjerovatno postoji rjesenje o nasljedstvu,,,
kod mene bila slicna situacija, vlasnik umro a ja kupio od kcerke (citaj zeta)
od nje sam dobio rjesenje o nasljedstvu i kupoprodajni ugovor ovjeren kod javnog biljeznika,,,
s tim dosao na tehnicki i bez ikakvih problema ga obavio,,,
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Pa vjerovatno postoji rjesenje o nasljedstvu,,,
kod mene bila slicna situacija, vlasnik umro a ja kupio od kcerke (citaj zeta)
od nje sam dobio rjesenje o nasljedstvu i kupoprodajni ugovor ovjeren kod javnog biljeznika,,,
s tim dosao na tehnicki i bez ikakvih problema ga obavio,,,



Imam rjesenje o nasljedivanju ali u njemu pise samo " traktor tomo vinkovic", nema broja sasije, boje, modela... Dakle policija "ne moze " znat o kojem se traktoru radi. " Moram dokazat kako je pokojni stekao traktor"
Zato me lik poslao na sud da nadjem original oporuku iz 1984. ( rjesenje o nasljedivanju je napravljeno prema oporuci i dogovoru) i original rjesenje o nasljedivanju. Jucer sam to dobio na uvid na sudu i u oporuci ni t od traktora. Dobio samo original tj. ovjereno rjesenje.
Odem s tim na murju i nakon dugog razgovora dobim obrasce za dvije izjave, udovica potvrdjuje da je ona vlasnik tv, model, sasija, boja. Isto ispunim ja i prilozim sve kupoprodajne. Ubili me.

trebao si reći da si ti prvi vlasnik i kod bilježnika otić sa jednim svjedokom i stvar rješena

Nisam mogao jer je traktor stariji od mene mjesec dana. Niti sam znao kojih ce problema bit tj. sta treba. Ne mogu doc na isti salter sa tom potvrdom nakon kaj me izjebo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A jesi probal na onaj sistem da ti susjedi napisu izjave da je traktor u tvojem vlasnistvu dugi niz godina ??
Ili... ja sam imal slican slucaj ! Vlasnik je otisao kod Javnog biljeznika sa podacima od traktora, papirima od ostavine i zatrazil naknadni upis tog traktora u ostavinu. I rjeseno je !!
 

Najnoviji postovi

Na vrh