• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene grla stoke

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Kakva je ponuda i potražnja odojaka za Božić kod mene baš i nije neka potražnja ove godine večina koje znam ili odustaju ili peku dvojica jednog a ni ponuda nije na vrhuncu...

Sve je to slabo kako je nekad znalo biti, kod mene su odojci po 15-16 kn, s tim da ih ima puno manje nego što ih nekad bilo a i otkupljivaća sve manje.
 

cizmesinkin

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
314
sve je to slabo kako je nekad znalo biti, kod mene su odojci po 15-16 kn, s tim da ih ima puno manje nego što ih nekad bilo a i otkupljivaća sve manje.

ja svojih 7o kom prodo bez problema, bilo dosta kupaca.prodo sve jednom po 17 kn
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
845
Jel se održava gdje u okolici Zagreba kakav stočni sajam? U Sesvetama, Vrbovcu, ili u Selima ko Siska?? Ak se održava kad se održava i jel ima svinja i odojaka na tim sajmovima? Kod nas u Gorici sajma nema već dugo.
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Jel se održava gdje u okolici Zagreba kakav stočni sajam? U Sesvetama, Vrbovcu, ili u Selima ko Siska?? Ak se održava kad se održava i jel ima svinja i odojaka na tim sajmovima? Kod nas u Gorici sajma nema već dugo.
U Selima nema sajma već par godina održava se svaki 3. utorak u mj. u Topolovcu prigradsko naselje prema Popovaći i svaku 1. subotu u Popovači
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
u ribnici je trajal samo do zime i koliko znam više neče biti.propalo je jer nije bilo isplativo.u sesvetama je sajam svaki četvrtak i tam ima svinja,a u samoboru je svake subote.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas javljanje iz Gudovca, Novogodišnje pečenke oliti praščići 20 kuna po kilogramu ,tovljenici 13,roba za kobase 10:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ljudi dali se šta prodaje od stoke,kod nas totalni zastoj,imam neku sivu kravicu srednje građenu i da ju hranim još 2 godine nikad nebude sa mesom u plusu i neki nakupac daje samo 5 kn,uffffffffff ,ma nisam ljut samo bijesan:madmana::madmana:,nastala je teška propast odkad ovi prekupci voze za pojedine klaonice,mi na malo moramo dati njima ili ništa,sad kažu da bi trebalo krenuti u veljači za Bosnu,budemo vidjeli,uglavnom sjetva je blizu i ljudi imaju robe za van ali nema love:madmana::madmana:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Jučer natovarena simentlka, bolesne noge i neče ostat bređa, ošla po 9 kn za BiH, oko 600kg
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
691
e kod junadi je zeznuta situacija!!
mesari imaju 13-14 kn u kontinetalnom djelu, možda neka odstupanja sitna
ali potražnja slaba!

situacija s brodom isto nestabilna,trebal je iti nakon nove godine pa odgođeno za 19.01.
e sad je pitanje kaj bude s tim, iz prve ruke znam da 90% brod nejde 19.!
nakon broda lagani rast sigurno

očekuje se stabilizacija tržišta 4. 5. 6. mjesec na početku turističke sezone...
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
četvrti mjesec me mogu čekati jer mi pune dvije godine u trećem mjesecu. sutra bi trebao doći lokalni mesar pa ću vidjeti koliko nudi
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Neznam jel pričam gluposti al sam čuo da se u mom kraju sad cjena mladim bikovima kreče po 27 kn.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
691
Neznam jel pričam gluposti al sam čuo da se u mom kraju sad cjena mladim bikovima kreče po 27 kn.

misliš teladi???
to je moguće...
telad od 24 do 26 na terenu, tak da može biti i 27...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
15 kuna???
Koliko komada?
Koji je bio prosjek?
Dali si u sustvu pdv-a? tj. dali je 15 + pdv?
I na kraju krajeva,koji je rok placanja?
sve to utjece na cijenu decki moji...
 

Najnoviji postovi

Na vrh