• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene na tržnicama

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Cijene na malo, na tržnici u Puli - naša ponuda:
poma - 8,kn
paprika - 8 kn
malancan - 10 kn
krastavac - 5-6 kn
tikvica - 4-5 kn
salata - 10 kn
mahuna - 12 kn
kukuruz šećerac - 10-14 kn
dinja - 4-5 kn
blitva - 8 kn
A zašto nemaš emanulija i frigula u ponudi?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
u gradu u kojem skoro pa i nema proizvodnje povrća ovaj tjedan paprika na gotovo svim štandovima ide na 3 kune...:mur:
jedino moja draga prodaje po 10 - 15....:eek::
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Izgleda da je u ti cijenu ukljucen I warm. Pametno SI se ozenio
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
@Petulla...Prijatel..a da ti to prevedeš na Hrvaški...malacan..prvi put čujem..i cjena za komad ili kg. npr. šečerac..znam da toliko dodje komad kuhanog

hahaha, sorry evo prijevoda:
poma-rajčica, malancan-patlidžan
i sve su cijene izražene u kg
šećerca u kg ide tri klipa - 12kn, znači klip=4kn
cijene su ova tri dana pale za 2kn u prosjeku za svaki artikal, osim krastavca i salate.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
češnjak ima raznoraznih cijena...recimo glavica 5 kuna, to mi se jako sviđa...
ide i tri za deset, i to mi se jako sviđa...
a ide i po 50 za kilu, to mi se malo manje sviđa, al kad trpaš kilu, utrpaš svašta...:(angel):
 

JOSIPDOLAC

Član
Tu od
30 Srp 2014
Poruka
141
DARIJUS
Ja imam nešto za prodati sve 1 klasa šteta ga jesti odličan za saditi ako kome treba u Karlovačkoj Županiji . Jesu li ovo cijene na Karlovačkoj tržnici ili gdje i dali se što prodaje i koliko . Poooz
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
ovo su cijene po kojima moja draga prodaje,
a trenutno ga se da prodati čak pol kile do kilu na dan...:s:
dok ne krenu kolinja nema prodaje češnjaka...onak za pravo...a i gripa je saveznik u prodaji....:icon_twisted:
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Cijene kod mene; Ilok

Paprika-5kn
Ljuta 15kn/kg
Rajčica 6kn
Lubenice 2kn
Dinje 5kn/kg
Luk 4kn/kg
Mrkva 6
Peršin 12
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Rajčica - 8
Rajčica - 10 - starinske sorte
Paprika - 8 i 7,a morala budem dati i manje jer drugi daju 6 i 5
Krastavci mali,mali,mali - 6 -bem ih da ih bem,kak mi je teško dati ih po toj cijeni.
salatari -poništa -kolko berem,tolko bacam
Luk još nepovađen,mrkvu,peršun i ostale pizdarije nestignem nabrati,ali sada budem
Patliđan - nijednog ploda nema a niti bogami cvijeta.
Grah -nestignem brati.ali cijena 5 kn - bemti cijenu.

I tako.....nije loše.....a to što nisam salatu posijala,a već sam je morala posaditi mužu neću niti reći.Iovak će mu se kosa dići u zrak dok ovo pročita.Pa dok mene spazi i dobije priliku za komentar bude se komentar već malo amortiziral.Toplo se nadam.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Babura 3 kn........
Paradajz 6 kn
Patlidžan 5-6 kn

3 kune.....3....... to mene pati...te 3......
 

JOSIPDOLAC

Član
Tu od
30 Srp 2014
Poruka
141
johabica iako sam novi od 30.714. godinu dana sam špiun i radim iz ilegale. Cijenim Vaš rad i filozofiju preživljvanja od svog rada i svaka čast svaka vam je na mjestu.Kako tu u vašem kraju češnjak prodaja ,za lonac ili za sadnju kupci ,tržnica prekupci trgovački lanci dali ko što sadi i prodaje .Pozdrav od JOSIPDOLCA iz Josipdola . predgrađa Zagreba 100 km.i Rijeke 120km.
kako bi ovi tu prolazili.
 

Prilozi

  • od  koga  su i gdje  se  koji  može  prodat.jpg
    od koga su i gdje se koji može prodat.jpg
    35.8 KB · Pregleda: 97

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E dušice moja,nema ti kod mene neke proizvodnje,ma ima jedan nasitno,veli ove godine od prodaje ništ,sve će slijedeće sezone posaditi tako da postane ozbiljan proizvođač od nekih dvijetisuće kvadrata,a kako bude,budemo vidjeli.Gdje će on u mome kraju to onda prodati,ja neznam,ovdje na tržnici možeš neku glavicu utopiti svakoga dana - na kile - jok.
Ja ti imam nešt posađeno,ma malo - imala ja opak plan - posadila sto glavica po deset češnjeva - i računala ja ovako - dobim tisuću glavica po deset češnjeva i slijedeće sezone posadim deset tisuća češnjeva i dobim jednu nulu više.Ali brus.Meni to fino zaraslo u drač,pa se posušilo,i sada se ja pitam - kak da ja to sada izvadim (hm,znam ja kako,pravi je problem kada - ili sam u plasteniku,il na placu,ili lupam tastaturu,ebome lijenu).Tako sam se sada ja lijepo spustila na zemlju i zaključila ovak - pošto se sav češnjak ilitiga bijeli luk prošle godine što se prodavao po ekstra dobroj cijeni prodao zapravo za sjeme a ne za potrošnju,sada će biti češnjaka ko blata u zagorskim bregima najesen,pa bum si ja kupila po nekoj bagatelnoj cijeni nešt za posaditi za imati za utopiti druge godine na placu.To sam ti ja prirodno pametna i svakave ideje i izlazi iz bezizlaznih zavrzlama ti meni padnu na pamet. Edisonka mi se aktivira,improvizacije raznorazne mi padnu na pamet i ja riješim problem.tako ti je to sa vampirskim lukom u mom kraju i kod mene.

Alaj će me modovi kefnuti dok ovo pročitaju,budi đek pa preuzmi krivicu,ti si me napeljal na ovakav komentar.
 

regis

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
136
Da li netko možda zna kakve su cijene niskom grahu zelenčeku-suhom, po mogućnosti na moru (Rijeka npr.)?
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
Kakva je cijena kupusa za kiseljenje na veliko i malo? :icon_anal:
Ja prodajem trenutno Varaždinac vreća 25kg za 50Kn, Kako će biti poslije ne znam. Na velike količine dao bih i po 35Kn vreću!
 

Najnoviji postovi

Na vrh