• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene odojaka, tovljenika, i ostalih svinja

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
Pozdrav, dali zna nekog prekupca,nekog privatnika a da treba odojaka ili neko sa foruma nek mi posalje broj u poruci, za van imam oko 30tak komada vise manje, pa da znam da ih odjednom rijesim ili cu vozit na plac.
LP
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
U Roviscu na stocnom sajmu prije dva dana odojci bili 17-18kn/kg. Krajem ovog mjeseca dok se napune tovilista cijena ce ici sigurno dolje, moja prognoza iduci mjesec max 15kn.
Prijatelju prodaj ih cim prije.
 

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
U Roviscu na stocnom sajmu prije dva dana odojci bili 17-18kn/kg. Krajem ovog mjeseca dok se napune tovilista cijena ce ici sigurno dolje, moja prognoza iduci mjesec max 15kn.
Prijatelju prodaj ih cim prije.

Ma sad je bio neki lešinar kod mene, počeo me ucjenjivat za malo sam ga puškom gađo, veli dam ti 16-17 uvrh glave i ubjeduje on mene pol sata reko roba ti je na mjestu očeš nećeš dovideđnja, kolega mu je prodo po 19 ove vece po 35kg da bi taj isti maher oso tu na baniju kod nekog i prodo njemu po 22, zaradio je tri hiljade za 2 sata sta ih je prevezo 50 kilometara(kad sam reko kolegi ovaj je bio bjesan ko ris, reko dobro si se zajebal), i dode meni u dvoriste i maze mi oči, a ćuj oko mene se kreće 20-24 još uvijek, veli stari da je jučer baš neki njegov prodavo po 22 15 komada 27kg je bio prosjek
A gle sve ti ovisi, vjerojatno će ići dolje cijena jer će ljudi davati pošto poto samo da prodaju, da si ne rade gubitak jer ih većina nema sredstava za daljni tov do 120-150kg
 
I

ihorzic

Guest
počele su table na cestu sa prodajom odojaka , dok sa druge strane naši u vlasti dopustili poveći uvoz za sezonu i eto ti javaškuka.
Kićo je sigurno u pravu za cijenu
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Eto ,nije prošlo dugo i...a kaj još kad se oprase se kaj su pripuštene?! I tak je to kod nas bilo i navek bu (more bit samo još gore) nažalost al je tak.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
jučer tovaril po 22 kn...:gitarist: a inače mi izađe po 24 kn kad prodam preko računa...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kod mene neki traže po 24kn jer odojaka jednostavno nema jako žalosno za ovo područje koje je inače poljoprivredno nekad bilo jako žalosno da se kupuju uvozni po mesnicama...
 
I

ihorzic

Guest
A kakva je situacija sa prodajom bređih nazimica ili krmača , da li to igdje postoji -
naime po tome se nekada moglo ravnati kakva bude cijena.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kod mene izgleda ta pasmina nepostoji kod mene u selu ima možda dvije ili tri najviše...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kak se kod vas kreču cijene odojaka i tovljenika ja sam neki dan uzel dva odojka po 18Kn stokilaši idu po 16kn kod jednog koji tovi na veliko težine od 100-130kg a vidim da neki ove od 150kg do 200kg cijene od 15kn-17kn
 

Trnava

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
107
Ja sam u subotu odbio 11 komada od krmače i odmah tovario kupcu u gajbu po 250,00 kn/kom. 8 muških i 3 ženske s tim da nisu bili poštorjeni i križanci su Yokšir krmače i CSS nerasta, 5 crnih i 6 bijelih.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Sigurno str trzili na crno nemojte da vas vidi
Porezna i Linić!!!!!:vragek:
 

Najnoviji postovi

Na vrh