• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene usluga?

ASD

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
55
Sijacica za sitno sjeme i mikrogranule. Mozes ju montirat na podrivac ili kratku tanjuracu za zelenu gnojidbu, na medjuredni kultivator za prihranu ili evo na kukuruzne sijacice umjesto kutija za mikrogranule. Ali je prilicno skupa igracka. Najmanji od 120L dodje oko 25k kn + pdv.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Imaš kola, kreni po selima i delaj ono kaj si danas delal. Buš zaradil više neg na kakvom poslu, a za gušt se buš i vozil na raketi...
Jedino pazi da ne buš konkurencija dimljenima, da te ne natuku ;) :hahah:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Min. 300kn po kj u dva prohoda.
Ak se mora sa rotobranom teža zemlja pripremit za sjetvu to ide do 500kn

NH da si mi bliže i da radiš uslugu meni nebi trebal traktor i ss😁
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,421
To bi jos gora racunica bila, ne znam koliko napravim ali barem 5-6 jutara na sat sa sjetvospremacem.
Kod mene jedino bager radi na sat...
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Min. 300kn po kj u dva prohoda.
Ak se mora sa rotobranom teža zemlja pripremit za sjetvu to ide do 500kn

NH da si mi bliže i da radiš uslugu meni nebi trebal traktor i ss😁
Pa to ti je to,sigurno nije mislio dva prohoda 120 kn,jedan prohod ss širine 5 i više metara i to je ok. Ak su manji komadi 120 do 150 kn ak su veći 100 i gas.

Kod mene je rotobrana 300 do 350 kn,jedan prohod ak je teška zemlja i nejde od prve kak gazda hoće onda je u 2 prohoda 500 al taj drugi je onda 8 do 10 kmh.
 
Na vrh