• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene usluga?

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja samo na naftu vozim🤭danas našel 10 litri lanjske još 😊ne govorim o tom fušanju, nego o računima, onaj kaj računa nekaj tipa 200 do 300 kuna mislim da ne daje, tj izdaje račun za tu vrstu usluge.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Račun izdaju oni koji su u sustavu PDV-a, jer svaki račun je podložan fiskalizaciji. Ako i tražiš to ti je još skuplje za Pdv. Samo možeš lošije proći.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Priprema sjetvospremačem ili roto branom, trebalo bi biti dupla razlika u cijeni
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Npr ja plaćam 800 klaftri špricanja kuruze 250kuna,jel to puno ili malo?
E,sad opet neznam dali se šališ, takva parcela udaljena do kilometar,oko sto kuna. Tak je barem kod nas,samo teško dobiti meštra.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Npr ja plaćam 800 klaftri špricanja kuruze 250kuna,jel to puno ili malo?
Taj koji ti to radi drži se one stare 'kolko materijal tolko i ruke'
Duplo manje je za obavljeni posel realno, ali to ti je ono ako je čovjek moral radi tvoje kuruze iti kapčit špricu itd. onda je to tako kak je😉.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Taj koji ti to radi drži se one stare 'kolko materijal tolko i ruke'
Duplo manje je za obavljeni posel realno, ali to ti je ono ako je čovjek moral radi tvoje kuruze iti kapčit špricu itd. onda je to tako kak je😉.
Kolega,potpuno si u pravu, ali ja sam imao balirku do prije dvije godine, morao sam je prodati jer mi je radila gubitak. Dođe mušterija, krenem balirati,kad veli da napravim dvadeset bala slame jer mu više netreba. Vozio do parcele dvadesetak minuta, toliko natrag. Veli 20*2,5 kuna to je to? Čisti gubitak!
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Kod mene je ovak, stim da je njegov otrov.
Baš sam te htio to pitat... :hahah: :ppozdrav:

Kolega,potpuno si u pravu, ali ja sam imao balirku do prije dvije godine, morao sam je prodati jer mi je radila gubitak. Dođe mušterija, krenem balirati,kad veli da napravim dvadeset bala slame jer mu više netreba. Vozio do parcele dvadesetak minuta, toliko natrag. Veli 20*2,5 kuna to je to? Čisti gubitak!
Ti si još dobro prošao..ja isto vozio ko i ti po 20 minuta,,ALI izbalirao 6 bala sijena..htio sam sam sebe išamarati..po 2 kune..12 kuna..isto se riješio toga zla.:ppozdrav:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Dok sam balirao za novce uvijek sam, a i sad pitam koliko ima toga za raditi tak da me niko nije zajebo za par bala. To mu skinem sa štale i poklonim samo da ne kopčim strojeve 😂. Najbolje se isplati raditi vrtove. Oranje i frezanje. I da ne naplatiš ništa guraju u đep 100-200 kuna 😂. Sad se prodaje u mojoj blizini mali janmar. Čak me vuče da se upustim u to. Čisto od zajebancije.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Mislim da sam već pisal o tome, imam prijatelja kaj ima Tomu Vinkovića i on samo vrtove dela, ima i bilježnicu kam si zapisuje kad i kaj mora ići kolko posla ima, itekak si zaradi. Čak neki i više bi platiti samo da čim prije dojde, baš ima puno posla, i to kaj veliš 200kuna i super je to, veli sve udovice imaju moj broj🙂ali zbilja i imaju.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Dok sam balirao za novce uvijek sam, a i sad pitam koliko ima toga za raditi tak da me niko nije zajebo za par bala. To mu skinem sa štale i poklonim samo da ne kopčim strojeve 😂. Najbolje se isplati raditi vrtove. Oranje i frezanje. I da ne naplatiš ništa guraju u đep 100-200 kuna 😂. Sad se prodaje u mojoj blizini mali janmar. Čak me vuče da se upustim u to. Čisto od zajebancije.
To sam i ja pokušao ali se čovjek uvrijedio 🤔
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki da pitam imam priliku sa raketom neke novce zgrnut al me zanima kolko bi računal, znači tu jedan sused me pital ak bi mu, tj njegovom bratiću otpeljal železo na otpad sa kolima. Kak sam i sebi nedugo vozil. On ima traktor al mu nije registriran pa se boji na cestu da ga policija ne klepne, pa su mene pitali ak sam za specijalni transport, a normalno ja jesam.
Robe imaju za utovarit oko 2 tone, ja bi im dal kola da si namečeju i kad namečeju ja dolazim sa raketom prikapčiti i vozim na otkup, znači vuru vremena vožnje u jednom smjeru, možda malo više al oko vuru vožnje, e sad sam mislil reći 300 kuna jel to ok ili kaj? Znači samo vozim sim i tam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh