• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene usluga?

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,855
I pitanje svih pitanja, kombajneri po kojoj cijeni mislite vršiti ???
Kod nas je bilo 500kn/kj a sad po novome bi moglo doseći 100eur/kj!
Kaj mislite o tome i Vi koji plaćate uslugu?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,466
Kod mene je prošle godine bilo 600-700 kn/kj. Ne vjerujem da bude sad ispod 800.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,177
Kod mene ovako 1ha =2400kn sa uslugom baliranja slame, a bez baliranja samo žetva 1ha = 1600kn.
Ko voli nek izvoli, a ko nevoli nek si kupi kombajn i održava pa će vidjeti što je to.
 

juzny90

Član
Tu od
8 Sij 2019
Poruka
87
Pozdrav zanima me kako ide cijena tanjuranja po jutru u 2 prohoda,traktor 70ks i tanjurače 28 diskova
 

Jasmin93

Član
Tu od
5 Ruj 2021
Poruka
70
Kako naplačujete malčiranje, znam da bi u pravilu trebalo bit po satu, jer nije isto trava i šikara... Imam u ponudi za odradit par komada 1000 do 1500 kvadrata, većinom trava preko haube na 539. Da ne naplatim previše a opet da sebi ne radim štetu, koliko vi uzimate za takve komade?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,855
Od oka računati ili ti ga na licu mjesta bi rekli 'po prek'
ili cca
50kn ti, 50traktor, 50malčer i 100kn troškovi , sve po satu🙂
 
Na vrh