• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene usluga?

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Imam jednog i drugog i nema tu neke značajnije razlike u potrošnji po površini. Razlika je u manevriranju, vožnji po cesti i sl. I naravno učinku po rh.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Vece.

Imam nekih 5,5 jutara da tanjiram (mozda cak i 2x). Zanima me koja je cijena? Zavrsio sam sa svojim poslom, ima vremena a coveku treba usluga. Ne znam kako se krecu cijene, pa pitam ovde. Ne bih ni za "hvala" odradio a ne bih ni da zacijenim.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
U mojem kraju ispod 70, 80eura po jutru ne vjerujem da bi netko uopće došel na njivu, a kamoli da bi pustil tanjurače u zemlju.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Ako je Vu-srijemska županija pretpostavljam da je ravno. Pitanje je i u koliko paracela je tih 5,5 rali. Mislim da je najpoštenije po satu jer nije isto dal ideš 1 ili 2 prohoda i s kojim strojem… Recimo kod mene je radni sat traktora 120+ ks oko 40-50€. Za manje traktore ide 25-30 €/rh…
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Oranje je još skuplje. Uglavnom, većina poljoprivrednih usluga je cca 100 eura po jutru. I tak je godinama. Samo kaj su parcele male, nisu to table kak kod vas... Prosječna njiva je 500-600 čhv.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,229
Ja računam 40 do 60 € sat rada,e sad neki žele izračun po površini i koliko sam primijetio skuplje ih iziđe,ali moraš mušteriju udovoljiti.
 

Ico24

Član
Tu od
4 Tra 2023
Poruka
34
Pozdrav, koja je cijena frezanja traktorskom frezom do 20 cm dubine? Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh