• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene žitarica

I

ihorzic

Guest
Jel ima tko oko Osijeka ili Baranje koliko je tamo ???????

Ali sve mi se čini da je i tamo isto ,...

Drži se cijena stoke pa tako i žitarica.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Nisam siguran mislim da je jedan prijatelj prodao po 140 + pdv, u pitanju je bilo 10ak vagona naravno suhog zrna.

Ajd mi reci ko kupuje po 1.4+pdv i dobiš 500eura kad ga prodam i dobim pare...
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
kod nas 160 - 200kn,mislim da će i ostati 200kn kada se krene u sjetvu vidit ćeš ulaganja,a nezna se kakva će biti godina
-gnojivo za sad npk 15-15-15 424kn -100kg , najavljeno poskupljenje
kan 282kn -100kg ,najavljeno poskupljenje
urea 370kn -100kg,najavljeno poskuoljenje
-nafta 6,20 i cijene rastu
-radazin guardin extra -bio 92kn,još ga nema na lageru
-pajdaš 340kn vrečica itd...................................
- a poticaja i suše ni na vidiku!!!!!!!!!!!!,ak i bude sigurno će ih platiti u umanjenom iznosu
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ajd mi reci ko kupuje po 1.4+pdv i dobiš 500eura kad ga prodam i dobim pare...

Nazovi me sutra i dam ti broj decka sto je prodo pa ga pitaj, ja neznam komu je on prodo.
Moj broj ti posaljem na PP
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
G. Ministar upravo rece u "Plodovima zemlje" da otkupna cijena psenice nece ici ispod 1,30kn/kg. Po meni ova cijena je neka pozitivna nula.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
realno bi bilo mršava nula,a do žetve treba još puno dana gledati u nebo,i reče ministar da je u Hungary 1,37 pa da vidimo šta bude rekla žitozajednica i njihov tulipan Bobetić and company,najzgodnije je da u Francuskoj još od prije 8 mjeseci je zagarantirana cijena ovih 1,5,a naši idu 3 tjedna prije žetve u pregovore:madmana::madmana::madmana:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Skrolaj nize, to je bila cijena 17.2.
Ja sam kuruzu rijesio po 135, jbga trebale šolde. Ošlo sve odjednom.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
realno bi bilo mršava nula,a do žetve treba još puno dana gledati u nebo,i reče ministar da je u Hungary 1,37 pa da vidimo šta bude rekla žitozajednica i njihov tulipan Bobetić and company,najzgodnije je da u Francuskoj još od prije 8 mjeseci je zagarantirana cijena ovih 1,5,a naši idu 3 tjedna prije žetve u pregovore:madmana::madmana::madmana:

Jao ....Da nam je samo polovica tog reda i organiziranosti tržišta kao što je npr. u Francuskoj, gdje bi nam bio kraj.....
 
I

ihorzic

Guest
ali po koliko bude ječam ako je ministar najavio pšenicu po 1,30:fball:
 

Najnoviji postovi

Na vrh