• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene žitarica

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Otkupna cijena ječma kod "Plodova zemlje" 1,10 kn/kg, kažu ne ide više.
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Eh, prijatelju , nažalost tako je, silosi mi preko puta kuće,
pa znam cijenu, jer prekosutra moram skinuti 1 ral, a kod kuće ju ne mogu uskladištiti.

Garešnički silosi d.o.o. otkupljuju ječam također ... ali bez cijene. Pa ti sad odluči.
 
I

ihorzic

Guest
nemrem verovati da tak plačaju , a i ti šta se ne snađeš negdje za skladištenje ( na pod )
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Ma ja ti imam posijanu samo 1 ral... tako da neću puno izgubiti a i nemam kuda s njim (tavan čuvam za triticale)
Nudio sam po 1,20 odmah s njive... nitko ne zove, iako se svi slažu da nakon kombajniranja cijena ne bi trebala biti manja od 1,30 do 1,40 kn. A što se tiće ponude na oglasima... točno... ljudi traže od 1,50 do 1,70 kn.
Ova otkupna cijena od 1,10 kn/kg je garant formirana nakon dogovora između samih otkupljivača, tako da će cijena u mojoj okolici biti max. do 1,20.
 
I

ihorzic

Guest
Ma ja ti imam posijanu samo 1 ral... tako da neću puno izgubiti a i nemam kuda s njim (tavan čuvam za triticale)
Nudio sam po 1,20 odmah s njive... nitko ne zove, iako se svi slažu da nakon kombajniranja cijena ne bi trebala biti manja od 1,30 do 1,40 kn. A što se tiće ponude na oglasima... točno... ljudi traže od 1,50 do 1,70 kn.
Ova otkupna cijena od 1,10 kn/kg je garant formirana nakon dogovora između samih otkupljivača, tako da će cijena u mojoj okolici biti max. do 1,20.

ne daj stiv nekome badav , ..
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja sam prije tri dana u zadru platio ječam 3 kn./kg. u jednoj trgovini iz koprivnice sriča nije mi puno tribalo samo 100 kg.
 
I

ihorzic

Guest
ja sam prije tri dana u zadru platio ječam 3 kn./kg. u jednoj trgovini iz koprivnice sriča nije mi puno tribalo samo 100 kg.

Čovjeće ajde da mi napravimo forumaši biznis kod tebe dolje :supz:
Ima mjesta za sve .
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
ja ču krajem tjedna u žetvu sorta rekord nešto bi se i prodalo pa ako ima zainteresiranih neka se javi inače sam iz zagorja 2kn/kg :roll:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
iskreno svi ti ovdje kupuju na sajmu u benkovcu to je svakog 10 a tamo je bio mislim oko 2,5 kn.
ja iskreno sad ću imati za svoje potrebe jer sam ga posijo 2 ha
a da ovdje on ide ide samo to je teško organizirati da ljudi kupe povoljnije ali nebi bilo loše
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
iskreno svi ti ovdje kupuju na sajmu u benkovcu to je svakog 10 a tamo je bio mislim oko 2,5 kn.
ja iskreno sad ću imati za svoje potrebe jer sam ga posijo 2 ha
a da ovdje on ide ide samo to je teško organizirati da ljudi kupe povoljnije ali nebi bilo loše

pa gle, sve se da dogovorit...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
danas u srpanjki izmjerili vlagu 13 %..

sutra krecemo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh