• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cirkular za drva (remenice)

danib

Novi član
Tu od
22 Ruj 2021
Poruka
8
Ako je reduktor predviđen za cirkular nevidim problem, nemože ga traktor pokidati ako ide preko remenja, on če prokliziti ako ti pila zagavi, zato je bitno ne pretezati remenje
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Naručio sam pa ćemo vidit kako će to sljakat...dok sam puno koristio nisam nista ulago u cirkular a sad kad godisnje spilim 10m drva sam počeo fantazirat, slagat cu od 0 novi a imam u planu i neku pokretnu traku al još nisam išo u istraživanje troškova i dijelova za izradu...za sad je samo ideja za dodatno olakšanje
 

danib

Novi član
Tu od
22 Ruj 2021
Poruka
8
Neme veze treba biti siguran i ispravan i za 10 m, skupi se dosta novaca ,ja sam od nule radio, imao sam več nekih svojih djelova ali opet se nakupi troška

Slika
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-09-26-19-25-31-335_com.facebook.lite.jpg
    Screenshot_2021-09-26-19-25-31-335_com.facebook.lite.jpg
    26.7 KB · Pregleda: 28
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
čuj, kad već fantaziraš, a nebi pilanu napravil?...pa mi i to prodaš za koju godinu?.... :hahah:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Haha a pilana mi ne treba ali cirkular sa traktom bi mi skratio muke dva ukrcaja drva, spilim u sumi i odmah doma vozim,vise ne mjerim koliko je kad je prikolica puna po gasu i doma
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Je l trebaš stvarno kotače? Imam ih čelične, balansirane, bez osovina, fifi oko 600, a širina oko 60.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Za te novce si mogel kupiti gotovog ;)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Kad se malo okrenem po skladištu (jedva - sve zatrpano) onda mogu naći sve te dijelove, čak i cirkular
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Gledo sam polovne zbilja jesam i nemas ispod 2000 nikakve cirkure a i to sta se prodaje je sve sklepano doma i sa stolom, nema klacaklicu a ja bez nje necu ni pricat jer je neusporedivo lakše i brže sa njom...ovakvi ko cu slozit su od 700e na dalje,zato sam se odlucio na to da doma slozim jer zeljeza imam sve imam a ovo me izaslo 300e, vidit cemo finalni proizvod...stavit cu ti slike
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh