• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cisterne

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,427
Tu cisternu sam jučer videl ko Ludbrega. I još jednu sivu troosovinku sa đon dirom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Kolko ono osovina smije biti u prometu, a da nije specijalni transport?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Trebal bi nabaviti limenu cijev fi 120 mm, 2 m dužine za nastavak crijeva od cisterne.
Jel znate gdje bi toga bilo za kupiti?

Do sad sam imal plasticno, al u zadnje vrijeme mi se svakih 50-70 cisterni raskoli i moram ga mijenjati.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,062
Bilo bi još bolje da aluminijsku nabaviš. Em je lagana, em ti ne zahrđa..
Mi ju imamo već 30 let, samo odrežemo završetak negda, jer se onak spiga od udarca v betonirani pod grabe..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Možda da probam nabaviti tu aluminijsku pa ju pojacam odozdo sa nekim tvrđim limom, da mi se ne povija.
Mada, da je i obican lim, mislim da bude izdurala još 2-3 godine, poslije više ni ne budem vozil.
 

Najnoviji postovi

Na vrh