• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cisterne

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Videl sam novu Pichon na farmi kraj koprivnice, 8500 litara, lijepa.. ima neke opruge ispod ruda...
to još nisam videl. Vlasnik veli da je super... i da , vuće ju K 110.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čovijek iz susjednog sela je nedavno kupio JOSKIN - ovu cisternu 5000 l.
Vuče ju sa TD 7506 Adriatic DV
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
ŠANANA IMT 565 kaže:
Čovijek iz susjednog sela je nedavno kupio JOSKIN - ovu cisternu 5000 l.
Bas san htio pitati za te cisterne JOSKIN. U biti vrlo su povoljne, 5000 litara 43000 kuna sa svim davanjima.
Ima li tko kakva iskustva?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Nezanm koja marka.3000eura,i godina nepoznata..kad dođe dimu to sve napišem..
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
To je cijena bez prijevoza?
Koliko košta prijevoz za tu cisternu?
To kupuješ gore od švercera ili direktno od čovjeka?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
direktno od seljaka..neznam koliko dođe cijena prijevoza jer ti mi imamo malo vise strojeva oko 3slepera idu gore.. :mrgreen: :mrgreen: :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
3osobe..ali imamp ti proklicu 8tona,kombajn claas mercator(moj),balirku new holand,a to ti uzima skorom 1-2slepa.....ali ovak nema puno malih strojewa..
 
D

dalibor1982

Guest
imam bauerku 3000 l pocinčanu isto uvoz iz njemačke i zadovoljan sam sa njome ali pumpa mi je ošla pa sam moro stavit pumpu od creine
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Dali Creina cisterna moze posluziti za ciscenje bunara od mulja, dubine jedno 7-8m? Koliko visoko pumpa, uobicajeno, moze povuci? Jeli ima netko takva iskustva izvlacenja npr. gnoja iz dubokih jama?
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
pa mogla bi povuci, zasto ne? dovoljno duga cijev i udri...
naravno podrazumijeva se da pumpa ima dobar vakum.
ja sam sa svojom doma cistio mulj iz šahta sa brojilom i slo je, naravno ako mulj nije prepregusti.

moralo bi ici.... :scratch
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Nemam ja osobno cisternu, ali ima jedan poznati od kojega bi mogao posuditi. Samo moram vidjeti jeli ima dovoljno cijevi posto vidim da se ove manje standardno isporucuju sa 3-4m cijevi. Usput slijedece pitanjce, dali se od drugog vlasnika Creine moze posuditi dodatna cijev ili postoji neki posebni nacin spajanja koji to onemogucuje?
 
D

dalibor1982

Guest
koliko ja znam mora ti samo odgovarati fi na cjevi a koliko znam bauer i creina kopče imaju slične samo im fi ne odgovara
 
S

Sesva

Guest
Evo nase nove rabljene cisterne hehehe

DSC00632.jpg

DSC00633.jpg
 
Na vrh