• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cisterne

L

Lamborghini R2

Guest
Može mi neko objasniti razlike među pumpama cisterni-mono,centrifugalna,vakumska.
Kod mne ima samo vakumskih,a sad bi nešto uzeo polovno a ne znam šta?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
marko hurlimann xa86 kaže:
Dobra ;) ;)
Duple gume se bile na njoj kad si ju kupio :?:
da tak sam ju kupil z takvim gumama i morem reči da ide bolje neg z balonkama(od suseda sam posudil njegvu gdagod),a imam ju sad ide treća godina :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
jbt, pa stvarno ima dupli barajt, ko na tamiću, zakon, :scratch :scratch :scratch :scratch marko kak si vraga samo skužil, ja mislil da ima obične niskoprofilne široke balonke :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
je i osovina je kamionska...valjda od takvog nekakvog tamića :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ŠANANA kaže:
jbt, pa stvarno ima dupli barajt, ko na tamiću, zakon, :scratch :scratch :scratch :scratch marko kak si vraga samo skužil, ja mislil da ima obične niskoprofilne široke balonke :mrgreen:
oko sve snimi 8)
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
:shock:tri osovine,impresivno :shock:
sam možda malo problem kod skretanja i okretanja :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma 2 od 3 100% zakreču i prate traktor, al je mrcinska :shock: :shock: :shock: :shock: ja bi ju z 565 probal praznu prevozati :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: same-a bi mi ftrgla :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Takozvani "tridem" je to :!:
Oni isto jako dobro prate traktor ko i tandem 8)
 
K

Karlito

Guest
ma ovi crvendači,meni to izgleda ko neki građevinski stroj..čem to služi uopče :?: :scratch
 
Na vrh