• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cjepač - kalač na trn

  • Temu pokrenuo inter88
  • Datum prvog posta
I

inter88

Guest
Želim izraditi kalač na trn kojeg bi pokretao elektromotor.
Pa me zanima koji bi bio adekvatan motor (okr i snaga) i kako izraditi konusno svrdlo.
I što se tiče konusnog svrdla kako ga tokariti i na koji način, koliki mu mora biti promjer dužina korak i visina navoja, i koji navoj.
Zanima me ima li igdje za kupiti ili naručiti ovo svrdlo. Gdje kako i po kojoj cijeni.

evo nekih primjera

http://youtu.be/GnZUkl0NC5A
http://youtu.be/YyWsIj5HfkQ
http://youtu.be/W2O8MEW36-s
http://youtu.be/r2_qWOPmyYQ
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
kupi si novi cjepač cca 2700 kn i miran si
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ovi ne šalju k nama, kontaktirao i pitao ja prije nekih mjesec dana...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

inter88

Guest
evo danas sam sastavia cjepač. Motor je 3 kw, 1410 o/min, a šiljak dužine 200 mm promjera 70 mm. I sve super radi sa običnom bukovinom, ali ako naiđe nekakav čvor odma motor zablokira zaustavi se. isto tako je i sa borovinom ona odmah zapne. Pa tražim vašu pomoć ili nekakav savjet šta da učinim. dali je preslab motor, prevelik promjer šiljka ili nešto treće.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
uspori motor tj.smanji broj okretaja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Zakaj ga nebi reduciral?Ak govorimo o snagi,recimo da je ima,ali tebi fali okretnog momenta.Ak zemeš da traktorski cjepač ima oko 400-700 okretaja,tebi nebi škodilo da ga reduciraš i na taj način dobiješ okretni moment na trnu koji bi bil dvostruko ili trostruko veći nego kaj je sad na 1400 okretaja.Za reduktor zemeš diferencijal koji ti ima i dobre lagere usput i nemaš brige.Ak ostavljaš samo srce ili variš trkače onda imaš redukciju 1:4,a ako samo blokiraš drugu poluosovinu onda imaš 1:2.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
,,,,

smanji okretaje s nekim prijenosom, mislim da imaš dosta 500 okretaja i odmah će ti biti jači
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ispod 4 Kw ništa ..i obavezno 6 polni motor ..to je danas jeftinije nego osovina , ležajevi +remenice
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
evo danas sam sastavia cjepač. Motor je 3 kw, 1410 o/min, a šiljak dužine 200 mm promjera 70 mm. I sve super radi sa običnom bukovinom, ali ako naiđe nekakav čvor odma motor zablokira zaustavi se. isto tako je i sa borovinom ona odmah zapne. Pa tražim vašu pomoć ili nekakav savjet šta da učinim. dali je preslab motor, prevelik promjer šiljka ili nešto treće.

Tko ti je radio trn? ja isto to tražim...
 
I

inter88

Guest
trn mi je radia jedan tokar, savršeno ga je napravia dužina 220 mm, promjer 70 mm, poboljšani čelik za cementiranje, savršeno istokaren navoj...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

inter88

Guest
inače još dan dva i sastavit ću cjepač ponovno ali sada sa remenskim prijenosom. Nabavia sam veliku remenicu za dva remena, istokaria osovinu, napravia kučišta za ležaje, kupia remenje, još moran istokarit malu remenicu kad uvatin vrimena i krećem u akciju sastavljanja.

Trenutno imam 3kw i 1410 o/min, a sa ovim novim prijenosom okretaje ću duplo smanjiti i povećati okretni moment, tako da se nadam da će stvar konačno funkcionirati kako triba. i da sa velikin i vržljivim (čvorljivim) komadima neću imat problema kao do sada...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Da li je taj tokar voljan napraviti još jedan trn i koliko bi to koštalo?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

inter88

Guest
Da li je taj tokar voljan napraviti još jedan trn i koliko bi to koštalo?

Vjerovatno je voljan to napraviti, mogu ga pitati, neznam da li ti je možda problem šta je lokacija tokara split? Iako se danas brzom poštom sve da rješiti. Možda da javiš dimenzije osovine veličinu kunja, i dimenzije trna kojeg želiš i vrstu materijala pa da provjerimo i cijenu
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Evo samo da provjerim elektro-motor kolika mu je osovina i kajla...vjerojatno je i 1440 rpm prebrz? neka getribica ili remenica?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

inter88

Guest
Pa neznam ni sam više koliko je potrebno snage i okretaja. U mom slučaju šta god da napravim uvik komplikacije. Proba san i direktno na 1410 o/min i preko remena i remenica sa 705 o/min ali nikako postići pravi rezultat, uvik kod tvrdih i velikih komada šiljak zapne i zaustavi se motor. Tako da je vjerovatno pravi i jedini razlog ovog problema da je motor preslab i da mi treba za moja drva min 5 ili 6 kw. Napominjem manja i jednostavnija drva ovaj moj primjerak cipa ko od šale, ali ona čvorljiva i većeg promjera od 30tak cm ne može. Morat ću potražiti jači motor pa ću znati više...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
NAžalost imaš nezahvalan posao jer nitko od nas ne zna parametre izrade kalača, nije to hidraulika pa da znaš osnovne smjernice sa kojima se lako igraš. Sam si primjetip da i vrsta drva igra veliku ulogu. Prema tome što si napisao pretpostavljam da je svrdlo i navoj na njemu jako "oštro" i da ulazi u drvo bez problema, no to je i problem jer trenje postane enormno i to motor ne može podnjeti(posebno u mekanim vrstama). Pretpostavljam da trn nije toplinski obrađen i da će s vremenom biti lakše kalati....Kolko sam ja uspio vidjeti, trn mora i jednim djelom proklizavati...e, a gdje je tu granica, to od nas nitko ne zna.
Zato, ako je taj slučaj da dobro lovi, onda ti slobodno možeš još jednom reducirati okretaje...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh