• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Eeee, već dugo nisam bio tamo na sajmu. Dobar je.
Imaš još što od Claasa, Belarusa...nešto sa utovarivačem i sl.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
sapat kaže:
ROKI kaže:
Kažu slovenci: No, to pa samo gre ko ponorelo! :lol: Niti jedan MF njie bio na sajmu.
translejšn pliz.... ;) :lol:
a MF vjerovatno nije bio je bi onda se onda sajam vjerovatno proširio i na Austriju-Hrvatsku
:mrgreen: ;)

:lol: :lol: :lol:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
alen28 kaže:
Da,malo selo al imaju tri dobra traktora i sve drugo neka starudija.
Šta si to imao izlet po Bilogori? ;) :lol: Obilaziš sva ta sela, možda si išao i do Novigrada? :scratch
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
alen28 kaže:
Nee...poslovno... Sutra sam u kapeli, botincu i lipovom brdu
Onda ćeš sigurno proć kraj mog kuma u Botincu. On ima kombajne i tak.
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Evo malo i moje mrcine u radu grrrrr :twisted:

Ako se do sada nisi naučio stavljati slike na forum vrijeme je da počneš... sve ti je čak i nacrtano kako se stavlja.alen28
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
O da,da, lijep traktorcic. Koliko ima to konjića?

To ti je 100, 102 konja, a vidjet ćemo što će vrijeme pokazati, nadam se sve najbolje :lol:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Lijep stroj.
Kak si s njim zadovoljan?
Što kopčaš na prednju hidrauliku?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
mario kaže:
Lijep stroj.
Kak si s njim zadovoljan?
Što kopčaš na prednju hidrauliku?

Ovako kaj se tiče traktora Claas Celtis moraš znati za kaj ga kupuješ..Claas je joko dober na:hidrauliki to se Hhurli more skriti.Jo sam z njim istovarivav 3.5tonske palete z viličarom koji mort ima 500kg..Mojemo claaso je jedino malo greška ka ima široke gume pak ide malo teži v jarek od brozde,zoto baš ne orjem z njim nego z masseyom i hurlijom.Ali zoto su širike gume dobre dok kosim.Imam koso Claas Corto 275F.To ide kaj ludo kosiš kaj očeš...Claas je joko dober za balirati zoto ka je na kardano joki.Ali ovak cjelokupno gledano nije "univerzalan"kao hurli ali je dober.... :)
Na prednjo hidrauliko kopčam koso Claas Corto 275F,vilice za bale(okrugle)i posudim ralico ka silažo ravnam dok ju radimo....
 
S

seljaček

Guest
Jako lijep traktorić stvarno krasan ali gume su mu ko za 250 ks traktor neki razlog postoji zašto. :?:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
seljaček kaže:
Jako lijep traktorić stvarno krasan ali gume su mu ko za 250 ks traktor neki razlog postoji zašto. :?:
Nema baš poseban razlog.Tako je došao iz tvornice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh