• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta
T

TopLiner

Guest
Capello

Evo da vam se predstavim ja sam novi član ovdje na forumu.
Zanimaju me adapteri za kukuruz capello 4 reda. Kako vam se čini capello 857 te kolka bi realna cijena mogla biti za njega?
 

Prilozi

  • capello1.jpg
    capello1.jpg
    10.4 KB · Pregleda: 117
  • capello2.jpg
    capello2.jpg
    25.5 KB · Pregleda: 152

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Bolje si pogledaj kakvog orosa. Jeftiniji u startu jeftiniji za popravit. A djelova ima i madarska blizu.
 
T

TopLiner

Guest
aha, ok, a koja cijena bi bila za tog capella?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
sve ovisi u kakvom je stanju jer su zupčanici dosta skupi ,dali ima frezu ili nema,u getribi od freze su spiralni zupčaniki i to je jako,jako skupo.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Claas Mercatro.. Godiste neznam tacno ali tu oko 1978-1980.. Heder 3m..
Sa njim radim Jecam,Psenicu,Suncokret i Soju... Adapter za kukuruz jos uvek nemam..

img1972.jpg
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Zdravo,
Imam jedno pitanje za kombajn Claas Compact 25 ili 30
Kakvo je iskustvo i za koliko se para mogu naci ??
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Aj ovako el ima tko dominatora 85¿ imam na ponudi takvog u odlicnom stanju sa oba adaptera,kokuruzni kao nov,skinute freze za 9500 eura.el to vrijedi?a cjena bi isla jos dolje.
 

Milovane

Novi član
Tu od
23 Kol 2014
Poruka
10
Ja se izvinjavam sto mozda skrecem malo sa teme ali zanima me dali neki ima od vas Claas Commandor 115cs ili slican?

I dali moze da mi kaza kako namesa sita u kukuruzu i koliki treba vetar da ima obrtaja?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Imam problem sa klimom na Dominatoru 98SL..
Dal netko zna koji plin ide u taj kombajn,neki mi vele da tu ide onaj stariji plin oznake "R12"koji je zabranjen i da bude to problem dopunit??

Ima tko kakav savjet ??
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Može se prebaciti na R134,samo treba dobro očistiti sistem i promijeniti ulje u kompresoru.Mi smo na oba jd4755 prešli na 134 i odlično radi,čak mi se čini da bolje hladi s ovim plinom.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Marko, najjeftiniji i najbolji su majstori za klime su serviseri laktofriza. Bar kod nas. On će ti uvjek dati pravi odgovor. Ovi što pune aute su velika gospoda pa im se neće zaj... sa čišćenjem sistema i punjenjem drugim plinom.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh