• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas

  • Temu pokrenuo Simon1980
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Savo, sad si najjači gazda u Ugljeviku :)
Ima li nečega kaj nemaš? 🤔
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,211
Kažu da ljudska ludost ne poznaje granice.
Nego kaži ti koliko je težak, i neke druge karakteristike, jel došao na labudici ili pješice.?
Hoće li uspjeti bar malo vršidbe odraditi?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Pazaren je i čeka labudicu da bude slobodna.
Mada luda ideja mi je pala da ga dotjeran cestom 120kilometara ali me zeza kojim god putem da okrenem moram proći kroz grad.

Od podataka je kosa zahvata 3 metra . Bubanj 105cm , motor Perkins 85ks.

Možda nešto tritikala stigne odraditi . I nešto zobi.
Nadam se uhvatiti nešto i soje a u planu je i adapter za kukuruza ako bude para za to.
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Sinoć sam dotjerao kombajn cestom jer su me izradili za labudicu pa sam popizdio i uputio se na 120 kilometara transporta.
Ne bih baš preporučio ovakav poduhvat ali eto , ja kad poludim baš poludim.

Dovezao sam ga bez hedera , on je došao na auto prikolici

Danas sam i probao dvije male njive ječma . Kombajn ima strašan protok ali ga nisam tjerao jer nisam mogao da smanjim vjetar jer je varijator od vjetra ostao na maksimumu izgleda od nepomijeranja . Večeras sam to rasklopio i očistio treba sutra sastaviti.

IMG_20210723_194943_130.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
7,5 sati , dosta vremena sam izgubio na propuštanjima vozila koja su iza mene pravila kolone jer je frekvencija saobraćaja bila nenormalno velika.
A nisam pravio nijednu pauzu.
Hvala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Nemaju matice na limu .
A bunio me ovaj otvor kroz koji se stavlja matica , mislio sam da bubanj mora biti zatvoren potpuno.
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
279
To i meni treba.
Pokusavam narucit neke djelove, al nikak da mi da ponudu da platim.
Jel kupovao tko tu ili ima jos neki ducan???
 

Najnoviji postovi

Na vrh