• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Crno vino

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Oprostite kaj ne stignem pisat upravo daval intervju za"Le Parisien"pa ne kužim kak je već do njih došlo, vele da bi slali ekipu novinara da vide trsje, zemlju di bum sadil, sad bude udarna vijest to😳😳
Nikad nisam mislil da bu to tolko zanimljivo.
Ali vele mi da sam pravi ozbiljan vinar jer sam prepoznal pravu kapljicu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Za sad mi je samo črnjak u mislima🙂🍷prava kapljica. Nemam cajta za niš drugo.
Vidim na akciji je sad po 70 do 160€ buteljica.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Nisam baš upučen u vinogradarstvo. Jel taj gamay ili kak već nekaj ko crni tudum ili izabela?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Da, ali veliš da je eko. Kolko sam upučen, eko more biti samo tudum…
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo kaj reći kad te ovakva poruka na mailu dočeka ujutro. 😉

Félicitations, vous êtes un vrai amateur de vin rouge, car vous faites tout par amour, vous ne regardez pas le profit et la quantité.

Nous apprécions particulièrement ce que vous faites avec vos connaissances et votre travail. Nous avons tout de suite su que vous étiez vigneron professionnel.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Daj ti to prevedi na naš, pošto si bio na ubrzanom tečaju Francuskog.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Joj oprostite, zaboravil sam🙂
Cjeli sam u Franacuskoj 🍷
Ali ovak nekak bi bilo to kaj mi poslali vinari iz Francuske.


Svaka čast, pravi ste ljubitelj crnog vina, jer sve radite iz ljubavi, ne gledate na profit i količinu.

Posebno cijenimo ono što radite svojim znanjem i radom. Odmah smo znali da ste profesionalni vinogradar.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa je njima je jako drago da se dela iz ljubavi, to je danas nepojmljivo, ali evo ima nas. Danas svi gledaju kak buju skupo prodali vino, a ono čista kemija. Teško je to sve vjerovat al je tak, meni ne igra ulogu ak bum dobil 50 litri ili 10.
Kak sam rekel to je sve iz ljubavi i guštu.
Zato idem na kvalitetu i ljek. 🍷😉
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,352
Tak je kolega, samo kvaliteta. Dok vidim v centrima 3 litre za 20 kuna neznam bi se smijal ili plakal. Znači da je nabavna 3 kune litra. Ko more za tu lovu proizvesti vino od grožđa nek mi se javi. Ja mu velikodušno poklonim svoju parcelu
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Mučenje životinjice😥

@Deda Marek


Mi kaj znamo znamo, ali teško je objasnit nekima jer se odma naljute, i ja ispadam zločest i babaroga.Jer nekima je crno vino crno vino.
Pravo vino i košta, evo ova moja sorta i tvoja koštaju sad na akciji trenutno 300 do 500 kuna buteljica.
Mislim da to sve govori. Ali opet moraš bit iskusni vinar i ljubitelj vina da to znaš.
A da ne govorim po restoranima kak se naplaćuje samo 1dcl pravog ovakvog vina.
A ne naši ga u kanistrima konzumiraju.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Isto kak košta i pravo meso… A ne carsko i but po 15 kn kila… 😉
 

Najnoviji postovi

Na vrh