• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

cudno huktanje na mf 35

A

anel

Guest
dali neko zna danas sam iso da dovucem neki drva kad sam upalio traktor imam mf 35 primjetio sam da mi negdje kod bos pumpe hukce nekav zrak a toga mi prije nije bilo a neznam sta bi moglo bit :scratch pa ako neko zna neka pise

hvala puno pozdrav ;)
 
B

Bobo

Guest
Jel imas kompresor na njemu?

Ako ga nemas, pogledaj da ti asupuh negdje ne "puse"...
 
A

anel

Guest
imam kompresor al on se rucno pali i gasi uplim ga samo po potrebi.
al da je auspu morao bi se vidit dim il da puse zrak.
al ovo nema zraka samo huktanje. :oops:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
To je onaj traktor sa 533 motorom? Možda je membrana na pumpi ili možda vuče zrak na lajtungu koji ide na usis zraka i regulira gas.
 
A

anel

Guest
jest to je taj traktor joj neznao on radi ko i do sad,samo sto hukce kod bos pumpe :blackeye
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Da nije možda zaštopan odušak pa puše na čep. Probaj skinuti čep kud se toči ulje.
 
A

anel

Guest
muhanicar kaže:
Da nije možda zaštopan odušak pa puše na čep. Probaj skinuti čep kud se toči ulje.


skido sam i idalje hukce.jos sam okolo zavirivo al nista nema sumljivo.pa sam doso na foru da pitam znal ko sta je tocno da nije slucano kaki opasan kvar.... :|
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Pa gledam malo one slike i vidim da ti je sve masno ispod pogona pumpe na onoj gumici.
 
A

anel

Guest
muhanicar kaže:
Pa gledam malo one slike i vidim da ti je sve masno ispod pogona pumpe na onoj gumici.



na kojoj gumici bil mogo zaokruzit na slici???
i kakav bi tu bio problem sta bi terbo uradit.
hvala 8)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Nemam pojma sa slikama ali gledaj između kompresora i boš pumpe tj ispod filtera ulja. Ispod ti je najmasnije pa tu pogledaj.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
skini remen ventilatora pa onda probaj
nemoj samo predugo da ne zakuka , odmah odnese vrag karike -i nemoj poslje reć da sam ti ja to savjetovao :lol:

Tako budeš anulirao zujenje lažajeva vodene pumpe , alternatora i samog remena pa onda slušaj i zapiš da znaš objasniti , a i neš ostat bez prstiju ako te zvekne ventilator .
Tada možeš i :lol: otvorenim plamenom tražiti gdje puše (ako puše)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Puknuti ako zakuka onda stvarno više nebu puhal.
 
A

anel

Guest
muhanicar kaže:
Puknuti ako zakuka onda stvarno više nebu puhal.

ljudi necemo da zakuka to se puknuti malo sli :mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Pa malo šale slobodno nadam se :?:
Po tome kaj si zaokružil tu ti je membrana probaj dotegnuti one šarafe na obični šerafciger.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Po ovoj pasjoj zimi ako upališ hladnoga i ako ga ne turiraš previše imaš dobrih 10-15 min da ga svega opipaš
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
muhanicar kaže:
Ako upališ.
:lol: :lol: ;) kad god palim bojim se da mi alnaser nerastepe motor koliko ga zavrti NOT

Nego, jel si sipo skoro ulja u ''boš'' pumpu? Da nije kao i kod tipa što mi baliro isto s 533, i kaže kako je tvoj tako tih, nešrota ništa? Kad baja nije sipo ulja u pumpu od 81 od kad ga je kupio..

Ako je membrana skužiš po visokom leru i oštrom odzivu na gas, kao i visokom ful gasu. Isto važi i za cijev od usisne grane do kućišta membrane.
 
A

anel

Guest
muhanicar kaže:
Pa malo šale slobodno nadam se :?:
Po tome kaj si zaokružil tu ti je membrana probaj dotegnuti one šarafe na obični šerafciger.

pa normalno svi smo mi za salu :lol: a i da pomegnemo jedni drugima :D aj probat cu dotegnut sarave pa budem vidio hocel sta koristit :mrgreen:

pozdrav
 
A

anel

Guest
muhanicar kaže:
Pa malo šale slobodno nadam se :?:
Po tome kaj si zaokružil tu ti je membrana probaj dotegnuti one šarafe na obični šerafciger.
petar kaže:
muhanicar kaže:
Ako upališ.
:lol: :lol: ;) kad god palim bojim se da mi alnaser nerastepe motor koliko ga zavrti NOT

Nego, jel si sipo skoro ulja u ''boš'' pumpu? Da nije kao i kod tipa što mi baliro isto s 533, i kaže kako je tvoj tako tih, nešrota ništa? Kad baja nije sipo ulja u pumpu od 81 od kad ga je kupio..

Ako je membrana skužiš po visokom leru i oštrom odzivu na gas, kao i visokom ful gasu. Isto važi i za cijev od usisne grane do kućišta membrane.

joj nisam sipo a pravo da ti kazem neznam ni gdje se to sipa ako bi mi mogo objasnit bio bih zahvalan.a ima malo jaci gas u skorije vrijeme kao sto si napiso
 

Najnoviji postovi

Na vrh