• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Da se konacno predstavim sa par slika.

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
zovem se ivan iz okoline panceva sam. radim 50ak jutara i sejem svasta ovo je moja gvozdjurija.


URSUS 1224 120 KS SAMO ORE I SPREMA A CELE GODINE STOJI.SPREMAC DUBICA SKLOPIVI JAKO TEZAK
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
URADE MI POSAO ALI NISAM BAS PRETERANO ZADOVOLJAN SA URSUSOM IAKO JE POTPUNO ISPRAVAN



IMT 560 DE LUX SEJE SPARTA PRSKA BACA DJUBRE ........ PO POTREBI ORE SPREMA ...... VOLAN KAO PENKALO JEDNOSTAVNO NEZAMENJIV UBACENA MU JE HIDRAULIKA OD 577 TAKO DA SVE NOSI.
ZMAJEVKA I MIO PRSKALICA
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

KAMIONSKA PRIKOLICA UTVA 12T ALI JE TOVARIMO I16-17 RADI 10 DANA ZAVRSI POSAO I ONDA SLUZI KAO POKRETNI MAGACIN
Obrisan neispravan link.

JEDNOOSOVINKA IMT .STRANICE RUCNI RAD. SLABO JE KORISTIM
Obrisan neispravan link.
auto prikolica takodje moj rucni rad
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Solidni strojevi...

Vidim da volis plavu boju ;) Ili je imas viska...
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
MA IMAM DVE KANTE PO 30 LITARA PLAVE I CRVENE "SLUCAJNO" SU DOSLE IZ NEKE FABRIKE
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
SESTOREDNA SEJALICA PRAVLJENA OD CETVOROREDNE
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

SPARTAC ADA MERKUR
Obrisan neispravan link.

ZMIJA PO POLJU AUTOMATIK
Obrisan neispravan link.

MASINA KOJA NAJVISE RADI I SKORO DA JE SVE ZARADILA SELEKTOR ZA DORADU SEMENA
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

AUSTROUGARSKI SELEKTOR STAR STOTINAK GODINA KO VOLI OLD TAJMERE
Obrisan neispravan link.

MALI KRUNJAC SLOVENACKI KORISTIMO GA SAMO ZA KOKAVAC JER SU VELIKI GRUBI I NIKO NECE DA IH STELUJE ZA MALE KLIPOVE
Obrisan neispravan link.

BUNKER ZA UVRECAVNJE NA OPRAVCI I PUZNI TRNSPORTER
Obrisan neispravan link.
IMA TOGA JOS DRUGI PUT
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Joj meni koji strojevi.
Ali zna se ko je najbolji.


TOMOS. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mašina i pol.
 
Č

Čugi

Guest
E jesi izabrao kišovit dan da slikaš! :mrgreen: Lepo, solidene mašine, a zadnja slika ti je najbolja! To je najveće bogatstvo!
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
ZNAM DA JE ZADNJA SLIKA OFF ALI SVO GVOZDJE I SVE BRAZDE NE VREDE KAO JEDAN DECIJI OSMEH.
 
Z

zrine892

Guest
kloki kaže:
rus je bolji a i fendt nije los :)
misli stvarno na rusa ili :) neka stamparska greška :) ma fendt je krš :) hihihi(šala)
 
B

Bobo

Guest
Jos je gledam na koji je to traktor prikopcano, i vidim da nije ni za ursusa, ni za tvoj 560... Skuzio sam po tablici...

Vec sam mislio pitat jel to kaki stroj sakrivas od nas ili? ;)
 
B

Bobo

Guest
Moze bit i 560, 565, 567...

Da ga vidim odozada, znao bih reci, no ovako mali detalj... tesko
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
posto imate super zapazanje da ne dodje do zabune u dvoristu mi treba prostor za uvrecenu robu koja nesme da kisne pa mi masine stoje dalom ispred kuce a delom kod kuma koji ima ogromno dvoriste a radi malo zemlje 8 jutara.
Obrisan neispravan link.
njegov 560
 
B

Bobo

Guest
Aj, kad vec zapazam detalje...

Zapazio sam da je ovaj 560 zadnje godiste takve "stare" linije, posto ima hidro volan ugradjen.

Moze biti i stariji, pa da je hidraulika naknadno stavljana (ne bi me uopce cudilo), ali mislim da je ovo ipak traktor novijeg datuma...
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
kum ga je kupio pre 2 meseca od nekih cigana koji su ga super nasminkali za 4000 e .kada ga je doterao odmah smo mu menjali rukavce caure imali smo problema haos sa delovima jer je 84 godiste.kako nam je jako iskusan prodavac rekao to godiste je preloazni period izmedju starog i novog tipa tako da su na neke stare modele stavljali delove od novog tipa i obratno .bas je kombinacija starog i novog tesko je naci isti takav traktor.ali nista nije naknadno ubaceno sve je fabricki i volan je original.sreca da je osim prednjeg trapa koji smo komplet biksnovali sve bilo ok.kada dodje oranje sve ce da kaze sta ga boli svidja mi se linijska pumpa na njemu kod nas toga retko ima na IMT-U
 
B

Bobo

Guest
Vis da znam da je prelazni model, tj to je zadnje godiste takve stare linije...

razlika je i u perdnjim felgama, posto je stara linija imala ravna srca u njima, a ovdje se vidi da su ova na spoju s obrucima felgi zaobljena. Hidro volan su im serijski ugradjivali, no zalinijsku pumpu ne bih znao...

Dalo bi se jos razlika naci, no i ovo je dovoljno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh