• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

danek

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
otvaram ovu temu koju ne smatram bitnom jer sam dobio packu od jednog uglednog člana da se ni nakon 2g na forumu nisam predstavio,a nisam jer smatram da nikog ni ne zanima kaj radim i sa čim radim.ako sam u krivu recite pa napišem koju rečenicu o sebi.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
uvažavam mišljenje,ali da te boli nebi se ni javljal
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pozdrav,
a čuj,ako ti misliš da nikoga ne zanima što radiš možda se i varaš,ali bilo bi lijepo da napišeš koju rečenicu o sebi,
a kako ćemo mi znati da li nas zanima kad neki ne znaju čime se baviš,sve ovisi o tebi...:scratch
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
pozdrav,
a čuj,ako ti misliš da nikoga ne zanima što radiš možda se i varaš,ali bilo bi lijepo da napišeš koju rečenicu o sebi,
a kako ćemo mi znati da li nas zanima kad neki ne znaju čime se baviš,sve ovisi o tebi...:scratch

Podrzavam;

Puknuti nemoj sad otici pretraziti forum pa mi prigovoriti sto se ni ja nisam predstavio, Naime znamn pisati ali sam lijen stoga cu radije pocastiti pivom i popricati s onima koje zanimam !
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Podrzavam;

Puknuti nemoj sad otici pretraziti forum pa mi prigovoriti sto se ni ja nisam predstavio, Naime znamn pisati ali sam lijen stoga cu radije pocastiti pivom i popricati s onima koje zanimam !
zašto ja ?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa ja stvarno neznam šta ti očekuješ da ti neko napiše :?::scratch Ja bi se u neku ruku složio sa Puknutim .
Zašo bi nekog zanimalo tko si , i šta si , ako ti to nećeš sam napisati .
Iskreno rečeno ni ja nisam razmišljao o nekom predstavljanju , mislio sam prikupiti neke informacije i doviđenja . E sada kada sm na forumu svaki dan , jednostavno sam osjećo ptrebu da napišem tko sam i šta sam , i odakle sam .
Nevidim razlog zašto neko nebi znao tko sam , pa nit sam kome šta dužan , nit se koga bojim. Zašto ljudi nebi znali sa kim komuniciraju.
Pa prvi dan u školi , kada djeca dođu svako djete se ustane i predstavi se .
Vjerujem da je svima draže komunicirati sa nekim o kome znaju barem nešto , nego sa nekim anonimusom , za kojeg neznaju ni tko je ni šta je.
E sada možda neko misli da je faca što se o nemu nezna ništa ili šta već....
Ma na kraju , kao što sam i napisao slažem se u neku ruku sa Puknutim
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Pozdrav Danek! Packu si dobio 100% od grofa kad si mu napisao da stavi cijenu kao i ja kad sam napisao nešto što njemu nije odgovaralo, da on može na carini lijepo kod kolega policajaca zvrndat što piše o kome u terminalu, da ne bi. Ako misliš da nema potrebe da pišeš o sebi i da se predstavljaš tako i napravi. Budi mudar i slušaj sebe. Pozz!
 
G

GROF

Guest
., poštovanje uvaženi člane! danek!!!
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Strojevi ko majka,,,,,ali na slikama s tomom,,,onaj drugi nema nikakve šanse.......:rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pa to se traži,pa ti imaš i davida i golijata
vidim da voziš korejca,kako te služi,jesi zadovoljan njime?
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
pa to se traži,pa ti imaš i davida i golijata
vidim da voziš korejca,kako te služi,jesi zadovoljan njime?

dobro služi vozil,imal sam prije acenta i dobro me služil pa sam uzel opet hyundai
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Strojevi ko majka,,,,,ali na slikama s tomom,,,onaj drugi nema nikakve šanse.......:rolfer::rolfer:

tomo je ipak stroj,kad velki nebre tomo to napravi bez problema
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav Danek! Packu si dobio 100% od grofa kad si mu napisao da stavi cijenu kao i ja kad sam napisao nešto što njemu nije odgovaralo, da on može na carini lijepo kod kolega policajaca zvrndat što piše o kome u terminalu, da ne bi. Ako misliš da nema potrebe da pišeš o sebi i da se predstavljaš tako i napravi. Budi mudar i slušaj sebe. Pozz!

Neznam od koga je dobio packu , a i nezanima me . Ja sam osobno puno stvari napisao koje znam da se Grofu nisu svidjele , ( tema Tomo ili Yanmar ) ali nikakvu packu nisam dobio od njega u vezi predstavljanja .
Ovo što pišeš šta Grof radi naposlu , to je čisto ogovaraje , o takvim stvarima kod nas raspravljaju babe , jer nemaju pametnijeg posla .
Svi znamo , da tko je got bilo šta pitao Grofa , da je on svakom pomogao , i odgovorio . Htio to neko priznat , ili ne . Pa mi svi sve znamo o njemu .
A što se tiče ove izjave " Budi mudar i slušaj sebe "
Ja osobno nebi htio biti mudar , imati preko 300 postova na forumu , raspravljati o svem i svačem , i da ljudi neznaju kako se zovem , i odakle sam.
Pa šta će ti ljudi ( forumski prijatelji ) misliti o meni .
Sačuvaj me bože takve mudrosti .
Naravno to je moje mišljenje , fala bogu ima nas dosta pa nek ljudi prokomentiraju .
 

Najnoviji postovi

Na vrh