• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Destilacija voćnih rakija

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

Kontam kaže:
Neeeću :p Dat ću ti knjigu u kojoj sam to pročitao pa prouči :p He he ;) Pravljenje rakije i njeno čuvanje je stvarno nauka. Nego nešto sam kontao, kad sam probao tvoju rakiju bila mi čisto ok, dobra, malo intezivnija ali dobra, sa obzirom da je od staneya, onda smo probali od Zsolina i bila je čudna u odnosu na tvoju. Kad smo se opet vratili i probali tvoju nije mi više išla jel mi je od Zsolina bila nekako drukčija ali stvarno drukčija kao van klase. Sad mi nije ništa jasno. Tvoja dobro dok je probam, tvoja dobra i poslije probanja Zsolina ali poslije njegove mi nije pasala tvoja, vidio si da je nisam popio, jednostavno nije mi išla :shock: Vjerovanto ne kužite što hoću reći ali ni meni nije sve jasno. No uglavnom da se pilo :partyman:


Aj pojasni to sto sam podebljao....
Zanima me. Mogu ja primiti pohvalu i pokudu,znaci nema problema tu smo da pomognemo sa znanjem,ne?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

Bila je čudna - pitka kao da nije rakija, malo blaga i ne previše aromatična.
Kao van klase - da joj samo dodati aromu bila bi to što treba biti. Ja osobno da kupujem, kupio bi je.

Inaće probao sam odličnu medovaču. Nisam vjerovao da medovača može biti tako ukusna a opija uuuu :lol:

Ja nisam najkompetetniji za određivanje kvalitete alkohola, no mogu reći da ja kao konzument, kupac, znači osoba koja će potrošiti koji novčić na alkohol tražim, piće koje se pije lagano, ima ukusa i udura u bržem roku u glavu :lol: Naravno volim voćne arome svih oblika :D
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

Čestitam :partyman: Kako naplaćuješ usluge po satu ili kazanu? :lol: :lol: Jel ideš i u inozemstvo? :lol: :lol: Čujem da se voze kazani u bezcarinsku zonu 8)
 
K

kemicar

Guest
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

Bravo čestitam!!!
Imaš kakvu skriput za analize? Izgleda zanimljivo to školovanje
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

kemicar kaže:
Bravo čestitam!!!
Imaš kakvu skriput za analize? Izgleda zanimljivo to školovanje
nažalost nemam nikakve skripte,to smo radili u zavodu za javno zdravstvo,mi smo koristili refraktometar,denzimoetar i ph mjerače,ostali uređaji su strašno skupi i neiplativi za osobnu uporabu,a svejedno svaku rakiju koju stavljaš u prodaju mora imati certifikat o zdravstvenoj ispravnosti a nju izdaje zavod za javno zdravstvo
 

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

Pozdrav..
Pa imaš onu skriptu " SENZORSKA ANALIZA" PROF. PIRIČKI AKO SE NE VARAM
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

stipe kaže:
Pozdrav..
Pa imaš onu skriptu " SENZORSKA ANALIZA" PROF. PIRIČKI AKO SE NE VARAM
u pravu si prof.dr.perl-pirički,to imam,ali to je knjiga stotinjak stranica :scratch :scratch
 
K

kemicar

Guest
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

a taj skupi dio me i zanima kaj delaju. Nek probao sam rakiju od višnje (tip radi odlično vino od višnje). Rakija opće ni imala aromu višnje, di griješi?
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

moguća su dva razloga:
1-priprema koma-treba brati zrele višnje,odvojiti košticu,paziti na vrenje da se kom ne ukiseli ,jer višnja sadrži više kiselina od šećera
2-destilacija u tradicionalnom kotlu sa komom u kojoj su kožice višnje jer u njoj se nalazi najviše tvari arome a ne samo od soka višnje
 
K

kemicar

Guest
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

a neznam. Obzirom da radi vino od višnje, moguće da ga radi od ostataka nakon prešanja vina.
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

vjerovatno doda šečer i vode nakon presanja višnje za vino
 
C

cerim

Guest
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

lijepo ti izgleda diploma
čestitam na ispitu
nešto Kontam baca klipove kukuruza kojeg nema :mrgreen:
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

oooooooo evo još jednog dipl,pijanca.dobrodošao ćerime
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

...zvonis, jel imaš kakv recept za dobru kuruzaru? :lol:
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

@breskvar-neznam postupak za takve rakije,bili smo na ocjenjivanju rakija u Jelisavcu i tamo sam probao repovaču i rakiju od kukuruza-mogu samo reći da te što smo probali je bilo jako loše,gore su mi jedino nekakve"rakije "iz like koje se prave sa borovim iglicama-čisti pitralon.znam samo za rakije od voća
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

zvonis01 kaže:
@breskvar-neznam postupak za takve rakije,bili smo na ocjenjivanju rakija u Jelisavcu i tamo sam probao repovaču i rakiju od kukuruza-mogu samo reći da te što smo probali je bilo jako loše,gore su mi jedino nekakve"rakije "iz like koje se prave sa borovim iglicama-čisti pitralon.znam samo za rakije od voća
...pa "koritari" (tako mi zovemo ove iz Jelisavca) prave groznu repovaču, to je istina, al su zato najbolje mušterije za šljivovicu...tržište samo takvo :D :D :D
 
M

Maligan

Guest
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA

Rakiju pečem 10-ak godina i u međuvremenu sam pročitao brdo razne literature...Želim dati svoje mišljenje,a možda i demistificirati neke stvari. Osnovno je imati dobru sirovinu, držati higijenu kod ukomljavanja i pečenja te peći poooolaaaakoooo. Po mom mišljenju koštice nisu toliki problem kao što se često naglašava. Naime, ako se voće i ne kala, većina koštica ostane na dnu bačve. Jedne godine smo kalali bistricu i jednokratno destilirali, a rakija nije bila ništa bolja (dapače!) od mnogih prepečenica poslije od nekalanih šljiva.
Inače, moja kućna rakija je prepečenica od bijelih šljiva jačine 45%. Odmah nakon nje je bistrica, a pekao sam i miješane od čačanki i stanley-a, ali nisu po mom ukusu.
Rakija od višnje i trešnje, koje sam također pekao, i ne može imati aromu poput šljivovice, kajsijevače ili viljamovke jer je on više neutralan i vuče mi na votku, odnosno etanol.
Prošle godine sam prvi puta ukomljavao dunje i sve ono što su prethodnici napisali o želiranju koma i zagorijevanju u kotlu stoji pa možda zbog grešaka nisam zadovoljan aromom.
Teme poput dodavanja kvasaca, enzima, namještanja kiselosti itd. neću komentirati, ali znam da smo svakodnevno bombardirani od strane raznih lobija po sistemu "svaki cigo svoga konja hvali". Isto bih rekao i za rektifikatore i ostale destilacijske uređaje. Ono što Zvonis govori za bakreni kotao je napisao i Kunovac u Agroglasu.
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
Re: DESTILACIJA VOĆNIH RAKIJA


evo iz radione prof,Baltazara izašao kazan,kombinacija njemačkog i klasičnog kazana
 

Najnoviji postovi

Na vrh