• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr M2680

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ljudi pozdrav, jedno pitanje na brzinu, imam DF 2680 i nisam siguran gdje je mjerac temperature na masini izgleda da me masa zeza jer mi lagano treperi lampica i cvili za temperaturu u radu pa bi si htio to rjesiti da nije slucajno nesto drugo u pitanju, unaprijed hvala!
 

dfranc

Član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
55
Ljudi pozdrav, jedno pitanje na brzinu, imam DF 2680 i nisam siguran gdje je mjerac temperature na masini izgleda da me masa zeza jer mi lagano treperi lampica i cvili za temperaturu u radu pa bi si htio to rjesiti da nije slucajno nesto drugo u pitanju, unaprijed hvala!

Dali si rješio problem,meni isto zna divljati,ali onda se pale i još neke lampice?
 

dfranc

Član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
55
Dali si rješio problem,meni isto zna divljati,ali onda se pale i još neke lampice?

Jesi rješio?Ja ću zvati jednog meštra, on radi na DF-arovima,ako ga u međuvremenu ne prodam,dobivam 10k eura,al neznam jel bi ga dao?Ili da prodam IHC-431,za njega dobivam 3,5k eura?
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Jesam.....zezala me zica ispod sestog cilindra kako je rekao kolega NEWHOLLAND i ovim putem mu se zahvaljujem i ispricavam sto nisam prije...
 

dfranc

Član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
55
Dali netko ima za prodati jedno sito 11mm,treba kolega,za 1322,ali to paše i od 2680?
 
Na vrh