• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: DEUTZ FAHR

ŠANANA IMT 565 kaže:
[quote="bole,":3fsjpbro]deutz može vuči sve i svašta al IMT nemože to

bez brige, sve što može deutz, može i imt u istoj snazi ;) ;) ;)[/quote:3fsjpbro]
Deutz-evi konji su jači kaj ko god reko naspram IMT-u :) fora je u prijenosu,težini,življem motoru...............ha :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

Svaka čast original švabi dajcu, uvijek bi ga željel doma ;)

Al zagrebi nekam s torpedom 6006 i sa imt 560, ja ruke režem ak torpedo ostane cijele getribe, sve se strusi i potere, a imt kadi al ne puca! :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Deutzovi konji MOZDA, Torpedovi KONJI nikako... IMT je po broju konjskih snaga donedavno bio Europski kralj, a vi pricajte sto god hocete...

Napravljena su 3 traktora, da ne bi bilo da se radi o prototipu ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

Bobo kaže:
Deutzovi konji MOZDA, Torpedovi KONJI nikako... IMT je po broju konjskih snaga donedavno bio Europski kralj, a vi pricajte sto god hocete...

Napravljena su 3 traktora, da ne bi bilo da se radi o prototipu ;)

:p :p :mrgreen: :p :p
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

ŠANANA IMT 565 kaže:
Svaka čast original švabi dajcu, uvijek bi ga željel doma ;)

Al zagrebi nekam s torpedom 6006 i sa imt 560, ja ruke režem ak torpedo ostane cijele getribe, sve se strusi i potere, a imt kadi al ne puca! :mrgreen:



daj ti meni imt-ea pa cemo vidjeti dali ce pucati....nije problem...lako ja to sredim...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

Ma IMT je najbolji, šteta da ih nije bilo više od 3... :lol:
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Re: DEUTZ FAHR

joj vjecita borba imt vs torpedo :?: :scratch
bitno da sluzi i ne trazi vode u motor :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: DEUTZ FAHR

IMT jači od torpeda ;) i dalje vi pričajte kaj očete :lol:
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

marko hurlimann xa86 kaže:
IMT jači od torpeda ;) i dalje vi pričajte kaj očete :lol:


hahahaha...u kojem smislu jači ? u tome da prije zakuva :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Svaka čast original švabi dajcu, uvijek bi ga željel doma ;)

Al zagrebi nekam s torpedom 6006 i sa imt 560, ja ruke režem ak torpedo ostane cijele getribe, sve se strusi i potere, a imt kadi al ne puca! :mrgreen:



daj ti meni imt-ea pa cemo vidjeti dali ce pucati....nije problem...lako ja to sredim...

Zrine, bez ljutnje, al več sam nekoliko puta pročitao na forumu da torpedo 6006 oče srunit getribu, a ako mi taj podatak nađeš za imt 560 onda čemo dalje raspravljat! :mrgreen:

Ipak je ovo tema deutz fahr ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
IMT jači od torpeda ;) i dalje vi pričajte kaj očete :lol:


hahahaha...u kojem smislu jači ? u tome da prije zakuva :)
heh nije bitno u kome smislu bitno da je jači... :lol: :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: DEUTZ FAHR

Ljudi ovo je tema Deutz-Fahr! Koliko ja znam IMT I TD nemaju veze sa DF-om! Otvorite vi sebi temu IMT vs. Torpedo i pričajte šta got očete!
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Re: DEUTZ FAHR

ja sam cuo da i imt-ovi od 5106 pa nadalje rune mjenjace i diferencijale :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

Marko355 kaže:
Ljudi ovo je tema Deutz-Fahr! Koliko ja znam IMT I TD nemaju veze sa DF-om! Otvorite vi sebi temu IMT vs. Torpedo i pričajte šta got očete!

Marko niti pomisliti nemoj otvarati tu temu, več je bila pokrenuta 100 puta i odmah je zaključana, sve se zna samo su neki malo tvrdi :lol: :lol: :lol:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

@šanana Svaki proizvođač ima bar jedan promašeni model, i mnogo poznatije firme od Torpeda, o IMT-u da i ne govorim. A sramota je da Hrvati najviše pljuju po Torpedu, Slovencima je dobar, Vojvođanima samo nama nije.
 
J

jokapz

Guest
Re: DEUTZ FAHR

bilo koji Deutz Fahr ili Deutz zaore bilo kojeg IMT mislim na traktore u istoj kategoriji čak i da IMT bude 20 konja jači Deutuz ga zaore sam tak.... Dobro znam šta je IMT a šta Deutz.. Torpedo je tu druga priča ima on svoji mana al i Torpedo šije IMT...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: DEUTZ FAHR

Marko355 kaže:
Ljudi ovo je tema Deutz-Fahr! Koliko ja znam IMT I TD nemaju veze sa DF-om! Otvorite vi sebi temu IMT vs. Torpedo i pričajte šta got očete!
znamo da IMT nema veze s DF al TORPEDO ima pogledaj povijest.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh