• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

ŠANANA IMT 565 kaže:
Marko355 kaže:
Ljudi ovo je tema Deutz-Fahr! Koliko ja znam IMT I TD nemaju veze sa DF-om! Otvorite vi sebi temu IMT vs. Torpedo i pričajte šta got očete!

Marko niti pomisliti nemoj otvarati tu temu, več je bila pokrenuta 100 puta i odmah je zaključana, sve se zna samo su neki malo tvrdi :lol: :lol: :lol:


svaki puta je torpedo vodio :) :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Marko355 kaže:
Ljudi ovo je tema Deutz-Fahr! Koliko ja znam IMT I TD nemaju veze sa DF-om! Otvorite vi sebi temu IMT vs. Torpedo i pričajte šta got očete!

Marko niti pomisliti nemoj otvarati tu temu, več je bila pokrenuta 100 puta i odmah je zaključana, sve se zna samo su neki malo tvrdi :lol: :lol: :lol:


svaki puta je torpedo vodio :) :)

zato si ga ti prodao kaj je takoo dobar traktor :lol: :lol: :lol:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

zrine892 kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Marko355 kaže:
Ljudi ovo je tema Deutz-Fahr! Koliko ja znam IMT I TD nemaju veze sa DF-om! Otvorite vi sebi temu IMT vs. Torpedo i pričajte šta got očete!

Marko niti pomisliti nemoj otvarati tu temu, več je bila pokrenuta 100 puta i odmah je zaključana, sve se zna samo su neki malo tvrdi :lol: :lol: :lol:


svaki puta je torpedo vodio :) :)
Hehe da, al kak je ta tema odmah izbrisana, a neke ne aktivne teme su godinama zaključane na forumu... ;)
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Mislim da bi bilo dosta...

Ili nesto kako treba pisite, il nista...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: DEUTZ FAHR

Katastrofa, IMT I DF ne možete uspoređivat, koja ste vi djeca... Kak neko malo baci žara, odma vatra koja se teeeško gasi :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

toma84 kaže:
Katastrofa, IMT I DF ne možete uspoređivat, koja ste vi djeca... Kak neko malo baci žara, odma vatra koja se teeeško gasi :mrgreen:

Citaj malo... Nitko nije DF spominjao u usporedbi s IMT-om...
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

toma84 kaže:
Kaj nije na 34-toj stranici???

Krivo sam se izrazio, ispricavam se...

Nitko se nije prepirao u vezi IMT-a i DEUTZA, nego je rasprava krenula u smjeru Torpeda, i njegove snage... Ovo IMT i DEUTZ je donekle i u redu pisano, dok je tema IMT vs. Torpedo na foru "moj tata je jaci od tvog tate" i na takve stvari sam se jednom opekao na ovom forumu i vise se nadam da necu ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: DEUTZ FAHR

i bit ce jednoga dana i moj ako dobijem tablu...bez razmisljanja idem po njega..:) samo sto nece biti full oprema.. :roll:
 
I

ivica85

Guest
Re: DEUTZ FAHR

vec ima posla kod mene za njega ali jos ce pricekat bolje dane!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

e ovaj deutz 13006 je prava strojčina od traktora, taj plugove lomi :mrgreen:
I da je imt kad napravio tako kvalitetan traktor..... ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

Ford :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: DEUTZ FAHR

markach kaže:
eto napokon pronađen DEUTZ 9006A Obrisan neispravan link. nije neka slika al je duga 9-tka :mrgreen:
Obrisan neispravan link. isto malo rjeđi D7806
Obrisan neispravan link. po meni car 130 06 77.g.a tak nov

ovakav deutz 9006 ima u blizini mene u božjakovini al dolazi tu i tam kod mene u selo al je super uščuvan naspram ovog.
a ovakvog 13006 mi je imao susjed prije nekih par godina orao je s 3 brazde okretačima al daske su bile jako velike oko 20 cola negdje u odličnom stanju al je otišao na žalost i da imao je original prednje utege uglevnom znam da dok su dok su došli kupci i kupili ga najprije su ga dobro zalijali u podrumu a onda je kupac pijan otišao s njim al mi je žao traktora jel je prebrojio zupčanike kad je kretao i poslije svakog mjenjajna ko da u životu nije vozi traktor :cry: :cry: :cry:
al uglavnom traktor je bilo prava mrcina i odličan storj a snage kolko ti duša želi :twisted:
 
L

Lamborghini R2

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Ovaj zadnji na slici stvarno je mrcina i fenomenalno izgleda! ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

Evo nekoliko slika Deutz-eva koji su isti kao Torpedo

D4006 i Torpedo D4006 su potpuno jednaki
DSC00109.jpg


Deutz-fahr D4507, potpuno identičan sa TD 45 Adriatic
a_4006-250-170.jpg


Deutz fahr D4807, identičan sa TD 48 Adriatic
4807.jpg


Deutz fahr D5207, motor isti kao na TD 55, ali getriba je slična, ovaj ima 3x4 ili 5x3 i jača je.
D5207.jpg


Deutz fahr D6207, a getriba ista kao i kod D5207 (za te modele Torpedo je koristio getribu od D45 i 48 :?
6207.jpg


Deutz D6806, identičan motor i mjenjač kao na Torpedu bez prednjeg pogona TD 6806, TD 65, TX 65
6806neu1g.jpg


Deutz D7206, isti kao D 6806 samo je koljevka duža, identičan sa Torpedo D 7506 bez prednjeg pogona (desna ručica mjenjača pokraj volana)
44693-7206-deutz.jpg


Deutz fahr D7207 i 7807, identičan sa TD 7506 A, TD 9006, TX 75 i 80 (razlika je samo u prednjem pogonu)
Deutzistitorpedo.jpg


Deutz fahr DX 6.10 i 6.30 su identični sa RX 100 i 120 (razlika je samo u prednjem pogonu)
84DF6-30.jpg


Deutz fahr DX 7.10 identičan sa RX 170 (razlika je u prednjem pogonu, i motoru RX ima TAM motor bez turba, a DX nabrijani BF6L913, znači na RX-u je motor dužeg vijeka 8) )
tractor_deutz_DX710_01.jpg

79DeutzDX85ohjaamo.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

Ovakvog Deutz-a 5207 kakav je na slici gore sam imal doma prije jedno 6-7 godina s prednjim utovarivačem, kum mi ga je dovezao iz njemačke, polovnog, koristili smo ga za pretovar drvene građe, a za prodali smo ga 2004. godine, moram priznati bio je odličan traktor samo nije imao nikakvu kabinu, imal je rollbar samo!!! :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh