• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

S

Simon1980

Guest
Re: DEUTZ FAHR

@dmatkovic96 koje su dimenzije gume zadnje na tvom K110?
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Re: DEUTZ FAHR

Kad nisu utezi naprijed,onda baš dosta skače, kad su gore puno je bolje,
Ovoj je stroj od traktora,nebi ga dao za ništa..
DF 6507c 9500sati,83.god


 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: DEUTZ FAHR

dmatkovic96 kaže:
Kad nisu utezi naprijed,onda baš dosta skače, kad su gore puno je bolje,
Ovoj je stroj od traktora,nebi ga dao za ništa..
DF 6507c 9500sati,83.god

kak ja nisam vidio tog dajca kod tebe, gdje ga držiš sakritog :scratch :shock: :?:

a el bi ga mjenjo za još jednog agrotrona il agrofarma :?: :?: :?: :?: :?:
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Re: DEUTZ FAHR

E taj je skriven :D
toga valjda nisi vidio kad je taj stalno negdje na terenu dok su poslovi
2003.g ga je stari kupio u njemačkoj, našli smo ga prek interneta,ma mjenjao bi ga za agrotrona nekog manjeg, ili agrofarma,ipak oni koštaju negdje 8-10puta više, ali bi opet negdje našao ovakvoga i kupio ga,za livadu, sijačicu....ma traktor je za sto stvari
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Re: DEUTZ FAHR

Pa neznam dali ovoliko brzo ja mogu sa Ursusom ići....
[youtube:3rkbmo2i]IgnT4v9iQOc[/youtube:3rkbmo2i]
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: DEUTZ FAHR

mistick 42 vidim da imaš teške drljače od pecke :D
kolki im je zahvat i kak si zadovoljan radom tih drljača :?:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,348
Re: DEUTZ FAHR

bogec kaže:
mistick 42 vidim da imaš teške drljače od pecke :D
kolki im je zahvat i kak si zadovoljan radom tih drljača :?:

radni zahvat im je 4.40 m a nismo ih jos probali jer nam netrebaju zasad, sad ce doci novi john deere , pa cu u jesen dok cemo raditi s njima slikati i staviti slike
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: DEUTZ FAHR


kako vam se čine ovi modeli DF-a ???
pošto su rijeđi i ne spominju se baš puno tu na forumu odnosno bili su spomenuti al nist konkretno napisano o njima
to je Deutz-fahr AgroXtra proizvodili su se od 90.-95.g snage 60-113ks
na starnici Landwirt (pretraživač strojeva u EU) rijetko se i tamo prodaju nema ih bas s obzirom na 200 i više Deutz-a u ponudi a kad ih bude cijene su "plafon" i njima i ostalim trak.i strojevima
po meni su ovo valjda najpregledniji traktori
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,348
Re: DEUTZ FAHR

pa neznam el su dobri ali uglavnom se cine dobri i deutz-i su opcenito kvalitetni ali ova linija mi je preruzna jer mu je hauba prejako spustena , neznam za druge ali tako ja mislim
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

Znam jednog nijemca tam kraj Frankfurta ima baš takvog i veli da ga nebi dal za ništa, veli da su najbolji od
svih dajćeva, najpogođeniji.Traktor je imal 12000 radnih sati kad sam ga zadnji put videl
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,348
Re: DEUTZ FAHR

Mistick42 kaže:
bogec kaže:
mistick 42 vidim da imaš teške drljače od pecke :D
kolki im je zahvat i kak si zadovoljan radom tih drljača :?:

radni zahvat im je 4.40 m a nismo ih jos probali jer nam netrebaju zasad, sad ce doci novi john deere , pa cu u jesen dok cemo raditi s njima slikati i staviti slike
ovako ,radili smo s njima i jako smo zadovoljni jer dobro usitne zemlju ,ali mi imamo klinove "pacje noge", mi sa detzuom agroprimom vucemo to i sasvim dobro ide trecom radnom , ako me jos trebas tu sam
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: DEUTZ FAHR

Mistick42 kaže:
Mistick42 kaže:
bogec kaže:
mistick 42 vidim da imaš teške drljače od pecke :D
kolki im je zahvat i kak si zadovoljan radom tih drljača :?:

radni zahvat im je 4.40 m a nismo ih jos probali jer nam netrebaju zasad, sad ce doci novi john deere , pa cu u jesen dok cemo raditi s njima slikati i staviti slike
ovako ,radili smo s njima i jako smo zadovoljni jer dobro usitne zemlju ,ali mi imamo klinove "pacje noge", mi sa detzuom agroprimom vucemo to i sasvim dobro ide trecom radnom , ako me jos trebas tu sam


super , super, i moj sjetvospremač od pecke super obradi zemlju, sipko ko prah :D

htio sam pitati, kolko je konja deutz koji vuče 4,4 metra :?: a kolko bi preporučio za mog masseya od 100 konja, s obzirom na masivnu izvedbu i širinu rada

el ti je dovoljan jedan prohod za obradu tim drljačama, ili više prohoda

masivnost donosi na tim drljačama i sjetvospremaču da ne skače u brazdi, fakat radi super, el imaš koju sliku u radu
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,348
Re: DEUTZ FAHR

pa dovoljan mi je samo jedan prohod ,a moj deutz je 110 ks , sta se tice mogo bi vuc i 5 m ali eto tako je kako
za tvoj massey bi preporucio "klinovi: pacje noge , sirina: 4.20 m
 

Najnoviji postovi

Na vrh