• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: DEUTZ FAHR

Deutz vuče Claasa :mrgreen: super slika
bilo je tu kod nas za prodat slična kombinacija samo se trebalo sa strane s traktorom uparkirat u kombajn tak da dođe heder naprijed a bunker iza sve skupa odlično zamišljeno sam da mi je znat kak to ide



@DF-Torpedo
kad smo kod mjenjača znači da na taj nebi se dal ugradit prednji pogon?ili?
TD-65 pa gdje su se ti prodavali ,u hrvatskoj ga nisam videl i taj bi trebal biti sličniji 75-ici nego 60-ici
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: DEUTZ FAHR

konačno da sam našao takvog deutza negde na sliki ovaj gornji prvi deutz koji je to broj traktora oni su super traktori imaju veliki luk okretanja prednjih kotača prilikom okretanja a vidio sam samo jednog s takvim malim prednjim mostom i takvim kotačima i okretan je bio jako s obzirom da je deutz dugačak i neokretan. to je neka rijetka se rija ili postoji više vrsta takvih prednjih mostova na takvim traktorima?????
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

markach kaže:
Deutz vuče Claasa :mrgreen: super slika
bilo je tu kod nas za prodat slična kombinacija samo se trebalo sa strane s traktorom uparkirat u kombajn tak da dođe heder naprijed a bunker iza sve skupa odlično zamišljeno sam da mi je znat kak to ide



@DF-Torpedo
kad smo kod mjenjača znači da na taj nebi se dal ugradit prednji pogon?ili?
TD-65 pa gdje su se ti prodavali ,u hrvatskoj ga nisam videl i taj bi trebal biti sličniji 75-ici nego 60-ici
TD 65 se rijetko proizvodio, ima ih 3 oko Bjelovara, to je jedino što znam. A puno više ima TX 65, koji su se proizvodili za izvoz, ima jedan u mom selu samo nikak da ga poslikam.
TD 65 ima mjenjač kao na slici u predhodnim postovima, znači nema mogućnost ugradnje Torpedove prednje vuče.
Razlika između TD 75 i TD 65 je u prednjoj koljevci koja je oko 30-ak cm kraća, i samim time povećana okretnost i estetika. ;)
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: DEUTZ FAHR

ovaj je s boljom opremom,taj bi se posebno dobro snašel i na brdovitom terenu



i jedna 62.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Re: DEUTZ FAHR

šlapan :mrgreen: :mrgreen: prvi puta vidim ovakav usis zraka na dajcu
4b1410301f8e3b394cfb8d4.th.jpg
[/url][/img]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

:shock: :shock: :shock: :shock: ovo je strojčinaaaaa, kak zakon izgleda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nego jel to 13006 :scratch

4b1410301f8e3b394cfb8d4.jpg
[/URL]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: DEUTZ FAHR

Taj je rađen za ona natjecanja s traktorima koiji više povuče..(Tractorpuling)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

marko93 kaže:
Taj je rađen za ona natjecanja s traktorima koiji više povuče..(Tractorpuling)
naravno, al da mi je doma takov jedan za poslove transporta, auto mi nebi niti trebal :mrgreen: :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: DEUTZ FAHR

Ne može ni u jednu cestovnu traku stat :) Mrcina od traktorčića
 
K

Karlito

Guest
Re: DEUTZ FAHR

a gle ovu igračku

70DeutzD16006.jpg


nego meni se ovaj sviđa ak ima ko kakve informacije o tom traktoru,kolko ks itd.....

20315-6806-deutz.jpg
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

Deutz D 6806 bez prednje vuče ima moj susjed, 71ks motor, traktor je inače super, stvarno puno se radi s njim. Dok smo ga uvezli imao je jedan kvar u getribi iskakao je iz radnih, to je promjenjeno i poslje više ništa nije bilo. Inače getriba na njima je kao kod Torpeda 7506 bez prednjeg pogona, koji ima desnu ručicu mjenjača gore.
 
K

Karlito

Guest
Re: DEUTZ FAHR

71 ks :scratch pa kaj nije 67???

D6806.jpg


kaj ovakvoga ima tvoj susjed?
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Evo par sličica obožavateljima DEUTZA, a imam ja još toga samo od drugih traktora i strojeva terbalo bi potražit po temama i stavid ali mi se neda :p . To su inače slike iz sajma u Bolonji, sajam je odličan na njemu se nalazi sva moč poljoprivredne mehanizacije sve naj naj ;) ;)




 
H

Hurlimann86

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Inače svi strojevi su otvoreni i u svaki se može slobodno uč bez da te iko opomine i možeš prčkat po njemu kolko hočeš :lol:
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
Re: DEUTZ FAHR

slike su stare godinu dana...jer se svake druge god održava sajam u bolonji...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Re: DEUTZ FAHR

Cijela povijest dajca:
[youtube:1va6c6rr]mrvChGrBhv4[/youtube:1va6c6rr]
 

Najnoviji postovi

Na vrh