• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

T

tomonh

Guest
Re: DEUTZ FAHR

POTROŠNJA OVISI O ZEMLJI.NEKI IMATE ZEMLJE DA SA 100KS IGRA SE SA 3BR,A KOD MENE MOŽE NAKON ORANJA NA GENERALKU.NEKI KO DA NEMAJU POJMA O ZEMLJI,NA SLIKAMA VIDITE DA JE ZEMLJA GORA OD ŠPEKA,DA JE PROKLIZAVANJE MIN.20% I PITATE SE KAK TAK PUNO TROŠI...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: DEUTZ FAHR

tomonh kaže:
POTROŠNJA OVISI O ZEMLJI.NEKI IMATE ZEMLJE DA SA 100KS IGRA SE SA 3BR,A KOD MENE MOŽE NAKON ORANJA NA GENERALKU.NEKI KO DA NEMAJU POJMA O ZEMLJI,NA SLIKAMA VIDITE DA JE ZEMLJA GORA OD ŠPEKA,DA JE PROKLIZAVANJE MIN.20% I PITATE SE KAK TAK PUNO TROŠI...

Pravila foruma su da se piše malim slovima...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

johnycaseih kaže:
auu pa jel ti to ores asfalt ili je zemlja toliko teska da za 2 brazde treba cak 150ks :roll: a koji ti je zahvat pluga i dubina oranja te zemlje i naravno brzina kretanja?
Ovaj traktor (Agrotron 150) u videu je od kolege, vuče dvije brazde 14", dubina cca 15 cm, brzina 3-5 km/h.

Ove godine sam sa svojim Agrotronom 165 vukao 4x14", 6 km/h, dubina 25 cm. Svake godine je zemlja malo lakša za obradu, jer prije nas je ta zemlja loše obrađivana.
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Re: DEUTZ FAHR

Čemu će ovo služit :scratch
[youtube:kuv9w0ab]m6nUbCtjk-o&feature[/youtube:kuv9w0ab]
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Čovječe pa ovo je cijeli šleper :scratch
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: DEUTZ FAHR

pa kad je FENDT napravio FENDT-a TriSix Vario , onda je i DEUTZ moro napravit nešto bolje
el ima još kakvi podataka od ovoga stroja....... :scratch :scratch :scratch
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Re: DEUTZ FAHR

Ja sam ga gledal ove godine na Agritehnici, ogroman je, i nije mi nešto .. :|
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: DEUTZ FAHR

ma ovo je DF-ov udar na sve velike traktore, tipa: Case Staiger, JCB Fastrac, Fendt Trisx, Class Xerion...i sve ostale tog tipa kojih se nemogu sjketiti :mrgreen:

pa uostalom svi znate BIG BUD-a, koliki je to ogroman traktor, al svejedno puno veči od ovog DF-a gore na videu ;) :D
 
B

Bobo

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Ma, IMT prvi poceo, pa sad svi prepisuju ;)

Ovaj deutz ce rraditi isto sto i fendt trisix... NISTA. Dugacak, neokretan, pretezak. to je za ogromne povrsine i kako mozemo vidjeti za rad samo s vucenim prikljuccima. 8 guma gaze u 2 traga, to je jako lose, cak je i IMT imao uduplane kotace... Za velike povrsine je tu neki od modernih gusjenicara, a ako vec zglobni, onda CASE STEIGER i to je to. Takvi traktori i samo takvi koji puno na gaze zemljiste, jos da u CASE ubace vario mjenjac, i to je za iducih 20 godina traktor bez greske.

Progooglajte versatile BIG ROY pa cete vidjeti traktor s 4 osovine, samo 5 puta gabaritniji od deutza. Ameri su takve traktore ali kad kod njih nisu prosli dalje od prototipa, a imaju puno vece povrsine nego europa, nema ni ovaj deutz svijetlu buducnost...
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: DEUTZ FAHR

To je samo da se mogu pohvaliti da su i oni napravili nešto veloko i nekorisno...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: DEUTZ FAHR

kao što se vidi iz filma i DF si može priuštit stroj za vožnju po polju 8) i sad smo mi Deutz fanovi prave face skupa s fendtom,claasom ....i ostalim više osovinskim traktorima

možda po meni bi bilo bolje da ima 2 para gusjenica ali valjda dečki iz DF-a znaju kaj su napravili
:mrgreen:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,349
Re: DEUTZ FAHR

Znam da mozda nije pitanje za ovu temu i u ovoj grupi..ali jel mozda tko u potraznji za deutzom?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: DEUTZ FAHR

Mistick42 kaže:
Znam da mozda nije pitanje za ovu temu i u ovoj grupi..ali jel mozda tko u potraznji za deutzom?

Koji deutz ,typ,cijena,imas za prodati,kupuješ... :?:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,349
Re: DEUTZ FAHR

markach kaže:
Mistick42 kaže:
Znam da mozda nije pitanje za ovu temu i u ovoj grupi..ali jel mozda tko u potraznji za deutzom?

Koji deutz ,typ,cijena,imas za prodati,kupuješ... :?:
Naci prodajem Deutz Fahr AgroPrima 6.16 .
15000 €
Informacije na broj:0989337158
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Re: DEUTZ FAHR

SP_A0045-1.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh