• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz-Fahr

S

skolan93

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Evo i mene u deutz fahr-u agrotron 150 160 ks ! makina ipoo :

gdje si ga slikao
 
A

ante031

Guest
Agroplus 80 - kosilice

zanima me zna li netko može li Agroplus 80 kositi s prednjom bubnjastom kosilicom zahvata 2,70m i stražnjom zahvata 1,6m
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
Re: Agroplus 80 - kosilice

Član Hurlimann86 ti kosi s dvije kosilice s manjim traktorom, pa pitaj njega i pogledaj njegovo predstavljanje jer tam ima dosta slika.
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: Agroplus 80 - kosilice

ante031 kaže:
zanima me zna li netko može li Agroplus 80 kositi s prednjom bubnjastom kosilicom zahvata 2,70m i stražnjom zahvata 1,6m

Može kositi bez problema.
Mi smo sa Hurličem 66-icom kosili sa 2 prtednja 220 i zadnaj 160,a sad ćemo prebaciti prednu na 86-icu tako da nemaš straha ;)
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Re: DEUTZ FAHR

Može li mi netko ukratko objasniti: kakva je razlika između traktora: Deuzt i Deutz-Fahr? Imaju li ti traktori zajedničke motore, ili u čemu je razlika, kad več nose zajednički naziv.

Zahvaljujem !
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DEUTZ FAHR

Deutz su bili traktori, a kombajni Fahr sve do 1980.g., onda su počeli proizvoditi pod zajedničkim imenom Deutz-fahr.
 
F

feliks

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Tko nezna koji je njabolji traktor kupi deutza ili ti deutz-fahra
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: DEUTZ FAHR

feliks kaže:
Tko nezna koji je njabolji traktor kupi deutza ili ti deutz-fahra
Tvoje mišljenje je takovo a ja mislim da je john deer još uvijek jedan od najboljih i vjerovatno bolji od dajc fara.
 
K

Kaofarmer

Guest
Ej, pozdrav

Zanima me da li je netko imao/ima Agrotrona 4.95, te kakva ima iskustva s njim.
Imam mogućnost kupnje ovakvog traktora pa me zanima da li ima kakvih mana kod ovog tipa i na kaj bi trebao paziti pri kupnji?
Traktor je 97 godina, ima prednji utovarivač i uvoz je iz Francuske :scratch

Svaki odgovor je dobro došao ;)
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Jel to 95 ks?
takav tip traktora mislim sa takvom maskom ima jedan farmer tu blizu mene i on je na njemu imao problema na ele hidraulici i sa powershiftom, samo što je njegov 105 ks, 6 cilindraš.
ovako inače traktor super ide.
 
K

Kaofarmer

Guest
Jep, 95 ks.

Da, isto sam čuo da kod jačih traktora ovog tipa (iznad 100 ks), pri većem broju radnih sati odlazi hidraulika, pa im izgleda ovo nije pojedinačna greška?
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: DEUTZ FAHR

Ero kaže:
feliks kaže:
Tko nezna koji je njabolji traktor kupi deutza ili ti deutz-fahra
Tvoje mišljenje je takovo a ja mislim da je john deer još uvijek jedan od najboljih i vjerovatno bolji od dajc fara.


johnny je isfušan zadnjih par godina da su to strahote....
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: DEUTZ FAHR

vedrankc kaže:
Deutz su bili traktori, a kombajni Fahr sve do 1980.g., onda su počeli proizvoditi pod zajedničkim imenom Deutz-fahr.

fahr je također proizvodio traktore, ali malo......
 
S

spersic

Guest
Re: DEUTZ FAHR

Pozdrav svima!

Imam D7206S 80.godište i u zadnje vrijeme nešto mi malo kiksa hidraulika pogotovo kada se ulje malo više zagrije u radu i teže diže. Moram dati po gasu da bi mi digao priključak. Nigdje ne pušta ulje i nivo ulja je ok.

Ne znam nekog dobrog mehaničara koji bi mi to pogledao, a u okolici sam Ivanić Grada.
Predpostavljam da nije pumpa (nadam se) :)

Zna li netko nekog dobrog u mom kraju i ima li tko iskustva sa time što bi moglo biti?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,487
Re: DEUTZ FAHR

Najvjerojatnije po onome kak si opisal da bi bila pumpa ali najsigurnije bi bilo da se izmjeri pritisak.
Inače nova pumpa ti je niti 1000 kn, PPT. ;)
 
S

spersic

Guest
Re: DEUTZ FAHR

pa ako je 1000kn onda se i neću previše zabrinjavati :)
malo me bila frka jer sam samo za jedno crijevo hidraulike platio 500 kn a za popravak cilindra na plugu 400, pa sam se mislio koliko tek pumpa onda košta :)

a još da nađem nekoga da mi to dobro složi i miran sam, jer motor radi kao sat a troši kao upaljač :)
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: DEUTZ FAHR

Forumaši dali je netko vidio oglas na njuškalu traktorDeutz Fahr Agrotron 6,00 TT.
Volio bih vaše mišljenje posebno netkog tko je tom mjestu blizu -Okolina Zagreba.
Cijena mu je 131000 kn i kažu ima 4300 rh. a traktor je 1996 .
Svaka obavijest je od mene pohvaljena. :scratch
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Re: DEUTZ FAHR

I meni je jako zapeo za oko ....ima jos prednju hidrauliku i p. utovarivač
mislim da će biti prodan dosta brzo
gledao sam prije par mjeseca kod Bakova Fendt311 tu negdje po god. za 15-ak ks jači a po cijeni skuplji oko 19.000eura,bez takve opreme

izbor bi definitivno bio agrotron
 
D

deutz160

Guest
bok dečki...pošto sam novi na forumu zanima me šta mislite od deutz fahru dx 160???jedan je u mojem vlasništvu i zadovoljani smo s njim...pa me zanima vaše mišljenje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,172
bok dečki...pošto sam novi na forumu zanima me šta mislite od deutz fahru dx 160???jedan je u mojem vlasništvu i zadovoljani smo s njim...pa me zanima vaše mišljenje
Važno je da si ti zadovoljan!
A kaj bi ti trebali reći: da je super ili da je gov*o?
 

Najnoviji postovi

Na vrh